Tanie Malediwy – cena to nie przeszkoda. Jak zaoszczędzić?

tanie malediwy
Strona 1 z 7

Kojarzycie Malediwy z jednym najdroższych kierunków na urlop? Ten tekst to odmieni. Dzięki kilku trikom można bardzo obniżyć koszty pobytu na tych pięknych wyspach. Będziecie spać w świetnych warunkach, cieszyć się zdumiewającą przyrodą i rajskimi plażami oraz smacznie jeść bez zmartwień o stan portfela. Dzięki temu gdy wybierzecie Malediwy cena nie będzie przeszkodą. Dowiecie się, ile zapłaciliśmy za pobyt na Malediwach, ile powinien kosztować i dlaczego tak mało.

Czy potrzebujesz wycieczki z biura podróży?

Gdy odwiedzamy Malediwy ceny hoteli mogą przyprawić o ból głowy. Fot. Shutterstock

​W folderach reklamowych biur podróży znajdziemy oferty od ok. 8 tys. zł za tygodniowy pobyt na Malediwach od osoby. Mówimy tu o luksusowych wakacjach w pięknie położonym hotelu pośród turkusowego atolu. Można oczywiście znaleźć także droższe oferty. Gdzie jest taniej?

Guest housy, czyli pensjonaty prowadzone przez lokalnych mieszkańców, to dużo tańsza opcja. W dalszym ciągu jesteśmy na rajskich wyspach, cieszymy się tym samym oceanem, gorącym klimatem i cudownymi plażami. Możemy podyndać na hamaku zawieszonym na palmie i poczytać książkę na leżaku u skraju błękitnej laguny. Ile to kosztuje?

Da się znaleźć guest housy w bardzo dobrym standardzie w cenie ok. 80-150 zł za osobę za noc, a nawet taniej. Wszystkie są klimatyzowane, ceny zawierają śniadania, a większość ma bardzo wysoki standard, bo guest housy zaczęły powstawać niedawno. Są to więc nowe obiekty. I choć nie przypominają bungalowów z folderów reklamowych, opiszemy Wam jak wyglądają jedne i drugie, a także napiszemy o tanich lotach na Malediwy i innych szansach na oszczędności.

Czytaj dalej.

Choć marzą nam się Malediwy ceny potrafią odstraszyć. Nie ma się czego bać! Fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Malediwów. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety na Malediwy.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Barcelony, z Oslo do Wrocławia oraz, połączeń lotniczych z Nicei do Gdańska.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Lot + hotel z Gdańska, loty z Wrocławia do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka lotów.