przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tanie Malediwy – cena to nie przeszkoda. Jak zaoszczędzić?

tanie malediwy
Strona 1 z 7

Kojarzycie Malediwy z jednym najdroższych kierunków na urlop? Ten tekst to odmieni. Dzięki kilku trikom można bardzo obniżyć koszty pobytu na tych pięknych wyspach. Będziecie spać w świetnych warunkach, cieszyć się zdumiewającą przyrodą i rajskimi plażami oraz smacznie jeść bez zmartwień o stan portfela. Dzięki temu gdy wybierzecie Malediwy cena nie będzie przeszkodą. Dowiecie się, ile zapłaciliśmy za pobyt na Malediwach, ile powinien kosztować i dlaczego tak mało.

Czy potrzebujesz wycieczki z biura podróży?

Gdy odwiedzamy Malediwy ceny hoteli mogą przyprawić o ból głowy. Fot. Shutterstock

​W folderach reklamowych biur podróży znajdziemy oferty od ok. 8 tys. zł za tygodniowy pobyt na Malediwach od osoby. Mówimy tu o luksusowych wakacjach w pięknie położonym hotelu pośród turkusowego atolu. Można oczywiście znaleźć także droższe oferty. Gdzie jest taniej?

Guest housy, czyli pensjonaty prowadzone przez lokalnych mieszkańców, to dużo tańsza opcja. W dalszym ciągu jesteśmy na rajskich wyspach, cieszymy się tym samym oceanem, gorącym klimatem i cudownymi plażami. Możemy podyndać na hamaku zawieszonym na palmie i poczytać książkę na leżaku u skraju błękitnej laguny. Ile to kosztuje?

Da się znaleźć guest housy w bardzo dobrym standardzie w cenie ok. 80-150 zł za osobę za noc, a nawet taniej. Wszystkie są klimatyzowane, ceny zawierają śniadania, a większość ma bardzo wysoki standard, bo guest housy zaczęły powstawać niedawno. Są to więc nowe obiekty. I choć nie przypominają bungalowów z folderów reklamowych, opiszemy Wam jak wyglądają jedne i drugie, a także napiszemy o tanich lotach na Malediwy i innych szansach na oszczędności.

Czytaj dalej.

Choć marzą nam się Malediwy ceny potrafią odstraszyć. Nie ma się czego bać! Fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Malediwów. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety na Malediwy.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Johannesburga do Kapsztadu i, połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje z Wrocławia na sylwestra, Pakiety z Gdańska, Pakiety z Lublina, Okazje na loty z Polski do europejskich stolic, bilety lotnicze Lizbona, bilety lotnicze Gdańsk Rębiechowo Londyn Gatwick, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bagaż Wizzair, Strefa niskich cen, Torby na laptopa, Walizki i Walizki twarde średnie.