10 pomysłów na weekendowe wycieczki po Europie – Monika i Hubert podpowiadają!

Oczywiście wszyscy już wiedzą, że na kilkudniowy wyjazd można wybrać się do Rzymu, Barcelony, Londynu czy Paryża. A co jeżeli już w tych miejscach się było i podczas ciężkich chwil w korpo zachce się krótkiej wycieczki, żeby trochę odetchnąć? Gdzie na weekend się wybrać, żeby nie być rozczarowanym? Mamy nadzieję, że uda nam się odpowiedzieć na to pytanie – piszą Monika i Hubert z blogu podróżniczego Mama said be cool. Blogerzy prezentują 10 miejsc idealnych na kilkudniowy wypoczynek. Jednak na tym blogu znajdziesz o wiele więcej.

Cześć! Hejka od Moniki i Huberta. Jeżeli w końcu trafiłeś na naszego bloga, to z pewnością podróże to temat, który jest Ci bliski. Pochodzimy z Ostrołęki, ale od lat wielu (a dokładniej od studiów) mieszkamy w Warszawie (…). Tak się szczęśliwie złożyło, że obydwoje swój wolny czas najchętniej spędzamy w podróży. Nie rzuciliśmy wszystkiego i nie ruszyliśmy w nieznane (kto wie, może kiedyś). Staramy się pogodzić pracę i chęć odkrywania świata, dlatego nasze wojaże zwykle nie trwają dłużej niż 2-3 tygodnie. Lubimy i umiemy wyszukiwać najlepsze okazje lotnicze. Niestety, nie możemy ze wszystkich skorzystać, więc niektórymi dzielimy się w zakładce Pomysły na podróż – tłumaczą podróżnicy.

Na tej stronie znajdziesz: relacje z odwiedzonych miejsc, mnóstwo informacji praktycznych oraz masę zdjęć, które mogą zainspirują Cię do ruszenia z miejsca i pomogą w zorganizowaniu własnej wyprawy albo chociaż krótkiej wycieczki.

Na Facebooku możesz zobaczyć na bieżąco piękne zdjęcia i poczytać o kolejnych wyprawach Moniki i Huberta.

Na blogu znajdziesz również tematy lifestylowe.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,621ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze