Ten mężczyzna dowiedział się na pokładzie, że jest jedynym pasażerem! Niezły (od)lot

Pomyśl sobie, że lecisz na wakacje i cały samolot należy do Ciebie. Nikogo nie ma na pokładzie oprócz załogi i Ciebie. Niezła wizja. Ten Litwin właśnie tego doświadczył!

Jedyny pasażer w samolocie

Mężczyzna był zaskoczony, kiedy okazało się, że na pokładzie samolotu Boeing 737-800, startującego z Wilna jest jedynym pasażerem. Samolot z dwoma pilotami i pięcioma członkami załogi, który zwykle pomieści do 188 osób, leciał do Bergamo we Włoszech. Pasażer wybierał się w marcu na urlop narciarski. Oniemiał, kiedy poczuł się jak VIP.

To był jego pierwsza taka przygoda w życiu. Litewskie biuro podróży Novaturas tłumaczyło, że wyczarterowało samolot, aby sprowadzić pasażerów z Włoch. Żeby jednak uniknąć latania pustym samolotem, operator chciał sprzedać bilety w jedną stronę. Tylko jedna osoba taki właśnie kupiła. Litwin był bardzo szczęśliwy. Wyobrażasz sobie ten luksus, kiedy czekasz na swój bagaż wjeżdżający na taśmie?


To nie pierwszy raz kiedy zdarza się taka sytuacja. Pisaliśmy już o kobiecie z Miami na Florydzie, która leciała odpocząć i odwiedzić rodzinę do Tajlandii na Koh Samui. Kiedy drzwi samolotu się zamknęły, szybko się zorientowała, że jest jedyną pasażerką na pokładzie. Kobieta lata regularnie między Tajlandią a USA, więc oczekiwała, że lot będzie, jak zwykle pełen. Była w szoku. Oczywiście udokumentowała ten lot, a film udostępniła w sieci. Widać na nim nieposkromioną radość i taniec w przejściu między rzędem siedzeń.

Inna pasażerka kupiła bilet z Glasgow na Kretę. Nie wiedziała jeszcze, że tę podróż będzie długo wspominać. Okazało się, że kobieta ma do dyspozycji cały samolot tylko dla siebie. 57-latka w czasie czterogodzinnego lotu czuła się naprawdę wyjątkowo. Poznała całą załogę, która zwracając się do niej po imieniu, cały czas informowała o kolejnych etapach rejsu. Poznała nawet pilota Laurę i pierwszego oficera Lee.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here