przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Ta kobieta kupiła bilet za grosze, a leciała jak VIP! Była jedynym pasażerem Boeinga 737

Fot.--David-Herraez-Calzada---Shutterstock.com-Jet2com-shutterstock_362759018

Tego lotu Karon Grieve na pewno nie zapomni do końca życia! Mogła się poczuć jak prawdziwy VIP, gdy okazało się, że na pokładzie wielkiego Boeinga 737 będzie leciała tylko ona i załoga.

Karon Grieve kupiła bilet z Glasgow na Kretę. Nie wiedziała jeszcze, że tę podróż będzie długo wspominać. Okazało się, że kobieta ma do dyspozycji cały samolot tylko dla siebie. 57-latka w czasie czterogodzinnego lotu czuła się naprawdę wyjątkowo. Poznała całą załogę, która zwracając się do niej po imieniu, cały czas informowała o kolejnych etapach rejsu. Poznała nawet pilota Laurę i pierwszego oficera Lee.

Podczas lotu słyszała np.: "Patrz Karon lecimy teraz nad Chorwacją. Spójrz w lewo". Podróż życia plus wypoczynek na Krecie. Kto by nie chciał.

Powiedział rzecznik prasowy Jet2:

Jesteśmy zachwyceni tym, że Karon doświadczyła naszego VIP-owskiego stylu obsługi klienta. Nie jest niczym nadzwyczajnym, że ostatnie loty w sezonie mają mniej rezerwacji niż zwykle. Mamy nadzieję, że Karon spędza fantastyczny czas na Krecie

Najlepsze jest to, że Karon zapłaciła za swój lot jedne 60$. A dodatkowym pozytywnym akcentem, jak się pewnie domyślasz, był fakt, że Karon nie musiała czekać na swój bagaż ;) Wyobrażasz sobie mieć do dyspozycji cały samolot pasażerski? I zamiast 189 współpasażerów czuć się jak król/królowa? Nieźle...

Fot. David-Herraez-Calzada/ Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Warszawy do Brukseli i, połączeń lotniczych z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty do egzotycznych krajów, Okazje na loty w maju, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, tanie bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Bez kategorii, Plecaki biznesowe, Plecaki na kółkach i Przewodniki, mapy, książki.