Ta kobieta była zszokowana. Okazało się, że jest jedyną pasażerką na pokładzie

Pewna podróżniczka była zszokowana, gdy dowiedziała się, że będzie jedyną pasażerką na pokładzie samolotu. Wyobrażasz sobie taką przygodę?

Była sama na pokładzie

Latsamy McAdoo z Miami na Florydzie leciała odpocząć i odwiedzić rodzinę do Tajlandii na Koh Samui. Kiedy jeden z pilotów zamknął drzwi samolotu, mimo że nie było tam żadnego pasażera, szybko zorientowała się, że jest jedyna na pokładzie. Kobieta lata regularnie między Tajlandią a USA, więc oczekiwała, że lot będzie, jak zwykle pełen. Była w szoku. Oczywiście udokumentowała ten lot, a film udostępniła w sieci. Widać na nim nieposkromioną radość i taniec w przejściu między rzędem siedzeń.

Niestety ze względu na warunki pogodowe lot nie należał do całkiem przyjemnych. W takim wypadku bycie osamotnionym na pokładzie chyba jednak ma jakieś minusy. Udało się szczęśliwie wylądować.

A teraz wyobraź sobie ten piękny obrazek, kiedy nie musisz czekać na swój bagaż i przepychać się przez miliony ludzi, bo na taśmie wyjeżdża tylko Twoja walizka 🙂

8 KOMENTARZE
  1. Brawo za spalone tony paliwa do atmosfery. Należało odwołać lot i zapłacić ekstra. A ludzie z głodu umierają.

  2. Taka samą sytuację parę lat temu miała moja córka lecąc z łodzi do Kopenhagi…W Polsce też zdążają się takie anomalia ….

  3. Nic nadzwyczajnego. Kilka razy miałam samotny lot. Fajnie

  4. Też taki lot raz miałam, z Warszawy do Rzeszowa 🙂

  5. Kazdy kto poleci do radomia bedzie mial taki lot hehe i nawet takaowki pod terminalem nie znajdzie

  6. Jakie tony paliwa zacznij się interesować lotnictwem to się dowiesz że wcale samoloty nie spalają tak dużo jak przweoznicy podają

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here