Takiego pasażera nie spodziewali się odnaleźć na pokładzie. Leciał 14 godzin z Singapuru do Londynu

Podczas lotu bywało już, że na pokładzie znalazł się jakiś pasażer na gapę. Skorpion, wąż, szczur, a teraz przyszedł czas na bardziej przyjemnego gapowicza. Podczas 14-godzinnego lotu do Londynu na pokładzie Singapore Airlines okazało się, że w klasie biznesowej zasiada jeszcze jeden, ale niespodziewany pasażer.

Ptak odbył długi lot

Załoga i pasażerowie lotu Singapore Airlines zmierzającego na londyńskie lotnisko Heathrow zorientowali się po 12 godzinach lotu, że mają na pokładzie nieplanowanego towarzysza. A ten w najlepsze zasiadał dumnie na jednym z oparć fotela niczego niespodziewającego się pasażera. Najwyraźniej chciał odbyć najdłuższą w swoim życiu podróż ponad chmurami.

Rzecznik SIA powiedział:

Ptak został złapany przez personel pokładowy. Pasażerowie pomogli.

Jak to bywa w tych czasach, ktoś sfilmował nietypowego pasażera, a filmik wrzucił do sieci. Widać na nim zbliżającego się stewarda, któremu jednak nie udaje się złapać ptaka. Łatwe to nie było. Ostatecznie, po wylądowaniu w Londynie załoga przekazała gapowicza odpowiedniej organizacji zajmującej się zwierzętami.

Poprzedni artykułKolejny strajk! Zablokowane największe niemieckie lotnisko
Następny artykułLecąc tymi liniami przygotuj się na napiwki dla personelu pokładowego
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here