Szokujące nagranie z pokładu! Doszło do rękoczynów. Nie zgadniesz o co poszło…

Na pokładzie samolotu Brussels Airlines doszło do dość nietypowego incydentu. Film udostępniony w sieci pokazuje agresywnego pasażera, który kłóci się z całą załogą. Doszło nawet do rękoczynów. O co poszło?

Poszło o podłokietniki teściowej

Powód kłótni wydaje się absurdalny. Chodzi o podłokietnik, ale o dziwo nie dla samego pasażera, a dla jego teściowej. Jak opisuje Simple Flying, mężczyzna krzyczy i atakuje stewarda, który próbuje go uspokoić i nakłonić do zajęcia miejsca. Jest wyraźnie pobudzony faktem, że biedna teściowa, której przypadło miejsce po środku, między dwoma obcymi mężczyznami nie może usiąść wygodnie. Jej sąsiedzi zagarnęli sobie całą przestrzeń na łokcie.

Kłótnia trwa, ale zaostrza się jeszcze bardziej, gdy do akcji wkracza szefowa personelu pokładowego. Kobieta grozi, że wezwie policję. Nagle rozgniewany pasażer pluje jej w twarz, a ta go policzkuje. Niestety on decyduje się oddać tym samym, z tym że jego mocniejsze uderzenie powala stewardesę i powoduje, że reszta załogi, a nawet pasażerowie w jednej chwili rzucają się na kłopotliwego pasażera. Sprawa została przekazana policji.

aktualizacja: Film został już usunięty z mediów społecznościowych

Przeczytaj też: Awantura na pokładzie. Pasażerowie musieli obezwładnić mężczyznę. Inni to filmowali.

Zobacz także: Tego jeszcze nie było. Kopały go i gryzły. Pasażerki napadły pilota na pokładzie.

Sprawdź: Kobieta nie mogła się wydostać z samolotu. Wpadła w szał, na pokładzie doszło do rękoczynów!

30 KOMENTARZE
 1. Nie żebym się czepiał ale ten gość jest chyba nie z tej bajki. Cóż mają co sobie ściągnęli

 2. Avatar Kozolek Matolek

  Napuscili buszmenow do cywilizacji, teraz na kazdym kroku problemy!!

 3. Mudźin pluje jadem.

 4. Co tu narodowość ma do zajścia?. Chamow w całym świecie nie brakuje!

 5. Miał rację, troszczyl się. Ale gdzie on siedział, może miał lepsze miejsce to mógł się zamienić

 6. To jest niestety problem nie tylko w samolotach. W PKP też jak sie rozwala na tych podłokietnikach to az w zebra wciska się łokieć. A jak próbujesz zwrócić uwagę to mają w d… Bo on Pan i widzi tylko swój czubek nosa. Chamstwo wszędzie jest. A gość miał rację. Kobieta cicho siedziała to się ujął za nią i bardzo dobre

 7. Zawsze się trafi Czarna owca.

 8. Biedna teściowa stewardese powinni wyrzucić

 9. Szokuje nieprofesjonalne postępowanie personelu pokładowego. Przypadki nieodpowiednich zachowań w samolocie zawsze się mogą zdarzyć i załoga musi potrafić odpowiednio reagować, a przede wszystkim nie działać emocjonalnie. To jest olbrzymi błąd. Działać spokojnie, chłodno i odpowiednio.

 10. pewnie opluł ja i zaraził tym wirusem …

 11. opluł kobietę i musi biedna siedzieć na kwarantannie …

 12. Patrzę uważnie na młodzież i ich rodziców. Pomijając nielicznych, zdecydowana większość to ludzie, którym wydaje się, że świat się kręci wokół nich. Wniosek z tego taki, że jak te dzieci dorosną, to nawet swoich bliskich, starych ludzi nie wpuszczą do samolotu czy autobusu. Już teraz uważają, że siedzące miejsca w np. w autobusach nie powinni być dla starszych
  Rodzice ich tego nie uczą, za to uczą zawłaszczania i pilnowania niby swojego. Kiedyś za to zapłacą. To smutne że wciąż zwycięża chamstwo.

 13. Mial czy nie mial nie ma znaczenia jesli na kogos naplul i uderzyl, dzicz

 14. Bushmen Airlines…

 15. Czytam te komentarze i krew mnie zalewa. Ile razy była akcja co najebany w sztok janusz darł jape w samolotach albo rzucał się na personel. Polaczkowaci rasiści jesteście tak samo żałośni jak ten typ 🖕

 16. Mój syn od 5 lat mieszka w Kanadzie pracuje min z czarnymi. Kiedy jednemu z nich zwrócił uwagę, że źle coś robi ten się obraził i powiedział „ty minie nie możesz pouczać, bo ty jesteś biały” . Czarni w szczególności ci, ktorzy są tzw uchodźcami oni nienawidzą białych, a ponieważ wiedzą, że mogą zrobić wszystko bez konsekwencji to nie dziwcie się, że jaśnie hrabia cocobambo poczuł się obrażony i tak się zachował.

 17. Fakt , że byle kogo zatrudniają jako stewardesy. One mają gdzieś pasażerów. Najważniejsze dla nich to sprzedaż z wózka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here