Kobieta nie mogła się wydostać z samolotu. Wpadła w szał, na pokładzie doszło do rękoczynów!

Obecnie podróżowanie samolotem na całym świecie naznaczone jest możliwością występowania niespodziewanych sytuacji. Przede wszystkim dotyczy to krajów azjatyckich, gdzie praktycznie każdy lot opatrzony jest szeregiem kontroli bezpieczeństwa. Bezpośrednim skutkiem napiętej atmosfery była niemała afera z udziałem pasażerów i stewardessy, do której doszło na pokładzie jednego z lotów pomiędzy Tajlandią i Chinami.

Do sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii Thai Airways, lecącego z Bangkoku do Szanghaju. Już po wylądowaniu, z powodu kontroli ostrożności w kierunku koronawirusa, maszyna została zatrzymana na terenie lotniska, przez co pasażerowie utknęli w środku na długie 10 godzin. Po pewnym czasie jedna z pasażerek nie mogła już znieść takiego oczekiwania i zaczęła głośno dawać wyraz swojego niezadowolenia.

Kobieta zażądała, aby wypuścić ją z samolotu, pomimo zakazu jego opuszczania. Jej prośba została oczywiście odrzucona, wskutek czego odpowiedziała agresją. Po chwili zaczęła wymachiwać rękami i nogami, a co więcej, w pewnym momencie podeszła do stewardessy i postanowiła zakaszleć jej prosto w twarz. Wskutek tego do akcji wkroczyła reszta członków personelu pokładowego, aby ujarzmić niespokojną pasażerkę.

Przedstawiciele linii lotniczej Thai Airways opublikowali oświadczenie, w którym wyjaśnili całą sytuację.

Nie mogliśmy otworzyć drzwi samolotu, dopóki nie otrzymaliśmy instrukcji, a urzędnicy ds. zdrowia przystąpili do kontroli. Dlatego pasażerowie Thai Airways musieli czekać kilka godzin, zanim urzędnicy dotarli do inspekcji. Chińska pasażerka była zmartwiona długim oczekiwaniem i zakaszlała na jednego z naszych pracowników. Po tym, jak się uspokoiła, wyjaśniliśmy jej sytuację i zgodziła się usiąść i czekać na badanie.

W normalnych okolicznościach taki zakłócający spokój pasażer zostałby jak najszybciej usunięty z samolotu. Wymagania względem ochrony przed koronawirusem wymagały jednak, aby drzwi samolotu nie były otwierane do momentu przybycia na miejsce inspektorów. Reszta obecnych na pokładzie, po długim oczekiwaniu, spokojnie przeszła wymaganą kontrolę.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać walczącą z pasażerką załogę samolotu. Film szybko stał się popularny na całym świecie i w dobitny sposób pokazuje napięcie, jakie towarzyszy podczas podróży samolotem w krajach azjatyckich.

W ostatnim czasie to nie pierwszy raz, gdy na pokładzie samolotu dochodzi do takich sytuacji. W tekście Awantura na pokładzie. Pasażerowie musieli obezwładnić mężczyznę. Inni to filmowali opisywaliśmy historię z maszyny linii American Airlines, która zakończyła się w podobny sposób.

Zobacz też

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też