Awantura na pokładzie. Pasażerowie musieli obezwładnić mężczyznę. Inni to filmowali

Na pokładzie samolotu linii American Airlines doszło do awantury, która skończyła się obezwładnieniem jednego z pasażerów i awaryjnym lądowaniem. Mężczyzna usiłował otworzyć drzwi samolotu.

Pasażerowie musieli go obezwładnić

Samolot American Airlines lecący z Chicago do międzynarodowego lotniska Dallas-Fort Worth został zmuszony do awaryjnego lądowania na międzynarodowym lotnisku St. Louis-Lambert, gdy agresywny pasażer próbował otworzyć drzwi ewakuacyjne. Maszyna znajdowała się ponad 30 000 stóp na ziemią.

Mężczyzna krzyczał i był agresywny. Załoga próbowała uspokoić pasażera, jednak bez skutku. Ostatecznie inni pasażerowie pomogli stewardessom obezwładnić uciążliwego człowieka i przytrzymać go do zakończenia lotu. Inni pasażerowie filmowali całe zdarzenie.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

To nie pierwsza taka sytuacja w powietrzu. Mimo, że to niemożliwe wielu pasażerów próbuje swoich sił w panice czy akcie agresji. Pisaliśmy już o kobiecie, która chciała otworzyć drzwi w trakcie lotu, krzycząc Jestem Bogiem!

Innym razem pasażer pomylił drzwi! Zamiast skorzystać z toalety, uruchomił nadmuchiwany trap ewakuacyjny, a pasażerka otworzyła drzwi, kiedy samolot właśnie miał ruszać, bo chciała zaczerpnąć świeżego powietrza.

Poprzedni artykułSzybko, tanio, zachwycająco. 7 pięknych nadbałtyckich miast, do których dolecisz w kilkadziesiąt minut
Następny artykułNajwiększa regionalna linia lotnicza Europy upada! Wszystkie loty odwołane ze skutkiem natychmiastowym!
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here