Pasażerowie nie spodziewali się takich atrakcji podczas lotu! Wielki aplauz na pokładzie

Zazwyczaj klaskanie na pokładzie irytuje większość pasażerów. Mówi się, że to domena głównie Polaków. Jednak tym razem wszyscy pasażerowie bili brawo z wielkim poruszeniem. Na pokładzie Delta Air Lines bowiem urodził się nowy obywatel świata! Takich wrażeń podczas tego rejsu na Hawaje nikt się nie spodziewał.

Wideo z tego niezwykłego wydarzenia udostępniono na Tik Toku i obejrzano go już ponad 9,2 miliona razy.

W relacji słyszymy: Na pokładzie właśnie urodziło się dziecko!


@juliabernice

It’s the ‘baby being born while we’re above the Pacific Ocean’ for me

♬ original sound – Julia Hansen

Nic dziwnego, że wydarzenie spowodowało wielkie poruszenie na pokładzie. Matka i dziecko cali i zdrowi opuścili pokład. Internauci żartowali, że to jedyny raz kiedy można klaskać przy lądowaniu samolotu. Choć porody w samolocie to niezwykła rzadkość, to jednak mają miejsce. Sprawdź jakiej narodowości są dzieci urodzone w samolocie.

Pisaliśmy już o sytuacji podczas lotu z Dubaju do Filipin, gdzie mniej więcej pięć godzin po starcie, ciężarna kobieta znajdująca się na pokładzie samolotu linii Cebu Pacific Air, zaczęła rodzić. W ramach pierwszego prezentu urodzinowego linia Ceby Pacific obdarowała dziecko milionem punktów Get Go, czyli w praktyce możliwością darmowego latania do końca życia. Innym razem pasażerka otrzymała darmowe loty do końca życia! Kto by nie chciał…Nawet jeśli to miałaby być oferta od tylko jednej linii lotniczej, to byłoby wystarczająco. Właśnie taką otrzymała w prezencie dziewczynka, która urodziła się na pokładzie egipskiej linii EgyptAir. Samolot leciał z Kairu w kierunku Londynu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here