Niesamowita podróż! Pasażerka otrzymała darmowe loty do końca życia

To chyba ciche marzenie każdego z nas. Darmowe loty do końca życia! Kto by nie chciał…Nawet jeśli to miałaby być oferta od tylko jednej linii lotniczej, to byłoby wystarczająco. Właśnie taką otrzymała w prezencie dziewczynka, która urodziła się na pokładzie egipskiej linii EgyptAir. Samolot leciał z Kairu w kierunku Londynu.

Darmowe loty do końca życia

O sprawie pisało Radio Zet. Jedna z pasażerek (38-letnia obywatelka Jemenu) zaczęła rodzić, kiedy samolot był na wysokości Niemiec. Pilot zdecydował o awaryjnym lądowaniu w Monachium, zaraz po tym jak dowiedział się od załogi o zaistniałej sytuacji. Na świat w przestworzach przyszła dziewczynka i od razu dostała niezwykły prezent od przewoźnika. Darmowe loty do końca życia.

Szczęśliwy trafem na pokładzie znajdował się lekarz, który odebrał poród.


Przewoźnik wydał też oficjalne oświadczenie, w którym podziękował załodze i pasażerom obecnym na pokładzie za zachowanie spokoju i współpracę.

مصرللطيران تهدي مولودة علي طائرتها تذكرة سفر مدي الحياة هنيء الطيار رشدي زكريا رئيس مجلس إدارة الشركة القابضة…

Opublikowany przez EGYPTAIR Środa, 16 września 2020

Pozostaje jeszcze jedna kwestia do wyjaśnienia. Czy dzieci urodzone w samolotach otrzymują od linii lotniczych darmowe przeloty do końca życia? Byłoby pięknie, ale niestety zdarza się to bardzo rzadko. Można jednak liczyć na różnego rodzaju prezenty. British Airways nazwał imieniem dziewczynki samolot, w którym przyszła na świat, a w 18. urodziny ofiarował jej dwa bilety dokąd tylko zapragnie. Virgin ofiarował dzieciom prezenty lub darmowe loty do ukończenia 21. roku życia.

Istnieją jednak linie lotnicze, które dały dzieciom możliwość darmowego latania do końca życia. Są to: Buraq Air,Thai Airways, Asia Pacific Airlines, AirAsia oraz Polar Airlines.

Sprawdź: Jakiej narodowości są dzieci urodzone w samolocie? Czy dostają darmowe loty na całe życie?

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here