Dreamliner LOT-u jest już w Australii! Kolejni mali pacjenci również polecą

Na Antypody po Polaków! Dreamliner LOT-u już jest w Sydney. Kolejni mali pacjenci polecą również na badania do USA.

PLL LOT w ostatnim czasie nie próżnuje. Loty repatriacyjne odbywają się do przeróżnych zakątków globu, trwają również loty specjalne, podczas których przewożeni są pacjenci, mający zaplanowane leczenie w USA. Dzisiaj wylądował samolot w Sydney. W drogę powrotną wyruszy tuż przed północą czasu lokalnego. Połączenie będzie realizowane z międzylądowaniem w Singapurze, a pasażerowie dotrą do Warszawy po ok. 23 godzinach.

Z przekazany przez LOT informacji wynika, że do Polski, w ciągu dwunastu dni operacji #LOTdoDomu, wróciło już powróciło ponad 37 tys. osób. Polski przewoźnik wykonał w tym okresie 275 rejsów, wykorzystując 44 samoloty ze wszystkich typów we flocie.

W związku z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych do dnia 11 kwietnia 2020 roku włącznie, podyktowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie, loty zaplanowane w dniach 29 marca–11 kwietnia 2020 roku zostały odwołane. Zgodnie z decyzją rządu polskiego operacja #LOTdoDomu w obecnym kształcie będzie kontynuowana do 5 kwietnia.

Oprócz tego wykonywane są loty z chorymi dziećmi, które mają zaplanowane zabiegi w USA. Dzięki dobrej współpracy z amerykańskim departamentem stanu udało się uzyskać zgody na wjazd do USA dla kolejnych małych pacjentów.

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Zobacz też

11 KOMENTARZE

  1. Zwieżcie wszystkich pseudopatriotów i jak najwięcej zarażonych. To polityka pisiorów.
    Bedąc za granicą nie dokładają ani złotówki, zarabiają dużo więcej niż my w kraju i po powrocie chcą tu być leczeni jak my co cały czas harujemy i płacimy haracz państwu..

    • Lolek idioto od 15 lat dzięki mojej pracy moja rodzina w Polsce wydaje zarobione przeze nie pieniądze w UK więc zamknij mordę ebilu

    • A nie przyszło Ci do glowy ze to mogą być ludzie, którzy polecieli w celach turystycznych, do pracy? A z dnia na dzień sie dowiedzieli ze nie będą mieli czym wrócić.

  2. Tha. Granice zamknięte, ale samolotem można? Jeżeli uciekł z kraju, to niech tam siedzi. Po co te powroty? Czyżby leczenie w Polsce było tańsze? Ale pewnie, sprowadzać ich, niech zarażają patriotów, którzy pomimo niekiedy złego stanu fajansów nie emigrują.

  3. Lolek bolek ja w kraju wydaje więcej niż ty zarobisz przez rok.Za bogaty ten co bogatszy niż ty?Ja będę lepiej leczony po powrocie niż ty bo ja będę leczony prywatnie a nie za państwowe pieniądze jak ty.Haraczu państwu nie płaciż tylko podatki tak jak to robią inni w innych krajach.To dzięki takim ludziom jak my którzy wyemigrowali przez Tuska masz w Polsce pracę i masz gdzie eksportować polskie produkty które my kupujemy za granicą.Właśnie buduje drugi dom w Polsce i daje pracę ludziom ale mam nadzieję że nie takim nieudacznikom i bezmózgowcom jak ty.

  4. Dalej latają,dalej zwożą do kraju tysiące ludzi.Kiedy to się skończy??? Kiedy dotrze do tej władzy że każdy taki lot do zwiększenie zagrożenia??? Granice zamknięte a samoloty latają.Gdzie jest jakiś sens tej operacji?? W chęci zdobycia korzyści człowieka który chce mieć ignoranta w pałacu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też