Ble! Jadłeś coś gorszego na pokładzie? A może ten pasażer miał pecha? (film)

Czy to jest w ogóle jedzenie? Być może zadawałeś siebie już kiedyś takie pytanie, odrywając folię z tacki zaserwowanej ci podczas lotu. Wiadomo, na pokładzie samolotu nie musi być podawane jedzenie jak z najlepszej restauracji, ale dobrze by było, gdyby wyglądało i smakowało chociaż troszkę lepiej niż karma dla zwierząt. Pisaliśmy już o najgorszych posiłkach w liniach lotniczych. Nie było tam jednak mowy o easyJet. A tym razem to właśnie na pokładzie u tego przewoźnika wielkie rozczarowanie.

Jeden z pasażerów udostępnił w sieci wideo, na którym pokazuje kanapkę, zakupioną na pokładzie za 5 funtów. Był w szoku kiedy ją otrzymał, bo okazało się, że bardzo różni się od zachęcającego zdjęcia w menu. To, jak się domyślasz, miała być bagietka bogata w warzywa i do tego z grubą warstwą hummusu. Mężczyzna leciał z Paryża do Londynu.

Pokazał, co w rzeczywistości było w środku bułki i napisał: czy to najgorsze jedzenie i reklama linii lotniczych, jakie kiedykolwiek widziałeś? Pasażer postanowił jednak dać jeszcze jedną szansę przewoźnikowi i poprosił o inną kanapkę. Niestety nie różniła się ona od poprzedniej.

Stewardesa tłumaczyła mu, że zdjęcia rzadko odzwierciedlają rzeczywistość. Jak informuje The Sun, po opublikowaniu wideo w sieci przewoźnik zapewnił, że zaprezentowane jedzenie nie spełnia standardów, których oczekuje i skontaktuje się z pasażerem, żeby przeprosić za tak unikatowe doświadczenia na pokładzie.

Zobacz też: Takiej uczty na pokładzie jeszcze nie widziałeś! Pasażerka z synem zrobili furorę i Czy jedzenie w samolocie jest świeże?

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też