Czy to jest w ogóle jedzenie? Być może zadawałeś siebie już kiedyś takie pytanie, odrywając folię z tacki zaserwowanej ci podczas lotu. Wiadomo,  na pokładzie samolotu nie musi być podawane jedzenie jak z najlepszej restauracji, ale dobrze by było, gdyby wyglądało i smakowało chociaż troszkę lepiej niż karma dla zwierząt.

A może zdarzyło ci się pomyśleć, że byłoby lepiej, gdyby ta potrawa była w ogóle bez smaku? Śmierdzące jedzenie w samolocie może zniesmaczyć każdego, a jest to sytuacja częściej spotykana niż ci się może wydawać. W niektórych liniach lepiej nic nie zjeść niż czekać na nieunikniony rozstrój żołądka. Oto linie lotnicze z najgorszymi posiłkami pod słońcem, wg Skytrax. Myślicie, że któregoś przewodnika brakuje na tej liście? A może macie własnych faworytów?

Poprzedni

5. Air China

Chińskie linie lotnicze ogólnie nie cieszą się renomą wśród smakoszy. Żadna z nich nie przykłada zbyt wielkiej wagi do jakości potraw serwowanych na pokładach. Ale Air China, jako jeden z największych przewoźników regionu po prostu wzbudza rozpacz. A jakość podawanych specjałów nie zmienia się nawet, gdy start odbywa się z Pekinu, gdzie znajduje się kwatera główna firmy.


Poprzedni

2 KOMENTARZE

  1. A gdzie LOT z kotletem schabowym? Czekałem,kto pisze takie bzdury? Lufthansą to dopiero badziewie smaku. Emiraty i Turkish najlepsze pod tym względem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here