Awanturował się i ubliżał załodze. 42-latek został zatrzymany na lotnisku we Wrocławiu

Niestety wciąż nie brakuje niesfornych, uciążliwych pasażerów. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach musieli interweniować wobec agresywnego pasażera, który nie stosował się do poleceń kapitana.

Funkcjonariusze otrzymali informację z prośbą o pomoc na pokładzie samolotu lecącego z Londynu do Wrocławia wobec mężczyzny, który nie chciał podporządkować się wydawanym przez załogę samolotu poleceniom. Lecąc samolotem z Londynu 42-letni pasażer pomimo wielokrotnego upominania przez załogę samolotu nie chciał wypełnić karty lokalizacyjnej, dodatkowo ubliżał załodze demonstrując w ten sposób swoje niezadowolenie.

Na prośbę kapitana statku funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych wkroczyli na pokład samolotu. Pasażer w asyście funkcjonariuszy został wyprowadzony z pokładu i doprowadzony do pomieszczeń służbowych. 42-latek był już bardzo spokojny, więc nie trzeba było stosować wobec niego środków przymusu bezpośredniego.

Mężczyzna za swoje zachowanie na pokładzie samolotu ukarany został mandatem karnym.

źródło: Straż Graniczna

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,909ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze