Akcja Barter Week! Możesz spędzić tydzień w dowolnym miejscu na świecie w zamian za swoją pomoc

Jeśli nie lubisz listopada, to mamy dla Ciebie pomysł jak można go odczarować i polubić na zawsze. Akcja Barter Week na pewno Ci w tym pomoże. W tym listopadowym tygodniu właściciele pensjonatów i apartamentów na całym świecie udostępniają swoje mieszkania za darmo. No prawie za darmo. W zamian za mieszkanie będziesz musiał pomóc im w drobnych sprawach. Chętny?

Skorzystaj z Barter Week i śpij za darmo

Który to będzie dokładnie tydzień? Podróż planuj na 19-25 listopada. Możesz wybierać spośród 450 pensjonatów i mieszkań z 60 krajów na całym świecie. Brzmi zachęcająco? To do dzieła! Może chcesz szybko zaplanować wylot na Mauritius czy Sri Lankę? Te kierunki również biorą udział w Barter Week.

Jak wziąć udział w Barter Week?

Wchodzisz na stronę barterweek.com, wybierasz kierunek jaki Cię interesuje i masz pełen obraz. Znajdziesz tu informacje jak mieszkanie wygląda i jak jest wyposażone, ale też dowiesz się jakiej pomocy potrzebują gospodarze w zamian za darmowy, tygodniowy nocleg. Wysyłasz swoje zgłoszenie i czekasz na potwierdzenie. Proste prawda? A prace wcale nie będą ciężkie. Możesz wybrać coś w czym się specjalizujesz np. film czy fotografia, bo niektórzy będą chcieli podczas Twojego pobytu otrzymać profesjonalne materiały dokumentujące ich pensjonaty. Inni nie oczekują zbyt wiele prócz rozmowy po angielsku i towarzystwa. A na przykład jeśli chodzi o ofertę z Mauritiusa gospodarze mają życzenie, abyś przywiózł ze sobą jakiejś kolekcjonerskiej pamiątki sprzed 1900 roku. Zabytkowe przedmioty. Mile widziani są tu studenci sztuki czy historii albo właściciele antykwariatów.

Właściciele innych pensjonatów z kolei są otwarci na Twoje propozycje i inwencje. Możesz sam zaproponować jakąś pomoc. Jak widzisz pomysłów i opcji jest wiele. Warto przewertować strony i znaleźć coś, co czeka tylko na Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here