Marzą Ci się plaże o białym piasku, palmy i widoki zapierające dech w piersiach? Jeśli planujesz wakacje zimą, ale nie wiesz gdzie najlepiej się wybrać skorzystaj z naszych propozycji. Mamy 8 pomysłów na bliższe i dalsze podróże w poszukiwaniu słońca. Znajdzie się coś zarówno dla miłośników plażowania, jak i aktywnego wypoczynku. Sprawdź nasze propozycje na zimę 2019.

Poprzedni

1. Tajlandia

Tajlandia to bezkonkurencyjnie hit wyjazdów w okresie zimowym. Turystów kuszą niskie ceny, obłędna kuchnia i niezapomniane widoki. Tajlandia to nie tylko propozycja dla miłośników lazurowej wody i białych plaż. To także doskonały kierunek dla miłośników sportów wodnych. Najlepszy czas na podróż do Tajlandii to okres od listopada do lutego. Temperatury wahają się wtedy od 28 do 32 stopni. Należy jednak pamiętać, że to szczyt sezonu w tym kraju i możemy się spodziewać dużej liczby turystów.

OKAZJE do Tajlandii

Fot. Shutterstock
Poprzedni
1 KOMENTARZ
  1. Mnie się marzyły Wyspy Kanaryjskie i mąż postanowił spędzić moją zachciankę 🙂 Lecimy enterem na Teneryfę pod koniec listopada 🙂 Już nie mogę się doczekać. Zdjęcia oglądam i filmiki jak tam jest. Wulkan widziałam, fajny. Tam w ogóle chyba którą część Szybkich i Wściekłych kręcili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here