2 nowe trasy Ryanair z Polski do cudownego kraju nad morzem na lato!

Ryanair obwieścił dziś, że uruchomi kolejne dwie nowe trasy z Polski!

Już wkrótce polecimy z Krakowa oraz Poznania do Podgoricy w Czarnogórze. Połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu od marca 2020 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

Promocja na bilety

Z okazji ogłoszenia nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku. Rezerwacji można dokonać do środy (20 listopada). W rozkładzie lotów Ryanaira z Polski na lato 2020 znajduje się aż 39 nowych tras i 255 łącznie. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie.


Może zatem warto np. zamiast Chorwacji odwiedzić Czarnogórę podczas przyszłych wakacji? Ma ona równie dużo do zaoferowania, ale nadal jest nieco bardziej dzika. Dysponuje pięknymi plażami i malowniczymi górami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

David O’Brien z Ryanaira powiedział:

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie środkowo-wschodniej ogłaszając 2 kolejne, nowe trasy z Krakowa oraz Poznania do Podgoricy w Czarnogórze. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu od marca 2020 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Ryanair zaoferuje w Polsce aż 39 nowych tras i 255 łącznie obsługując 14,2 miliona pasażerów rocznie i przyczyniając się do powstania 10,500 miejsc pracy. Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Podgoricy aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą oraz najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here