Zostań testerem luksusowych hoteli! Wakacje marzeń i 2000 funtów za każdą recenzję

Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz na tygodniowe wakacje do różnych luksusowych hoteli na świecie. Testujesz te niezwykłe nieruchomości, a do tego dostajesz jeszcze całkiem niezłe wynagrodzenie? Teraz to wyobrażenie możesz zamienić w realia. To praca marzeń.

Zostań recenzentem na wakacjach

To co? Jesteś chętny na złapanie (prawdopodobnie) najlepszej pracy na świecie? Możesz zostać Luksusowym Testerem Domów i sprawdzać czy każda nieruchomość spełnia wymagania klientów firmy Hush Hush.

Wybrani kandydaci, z którymi firma skontaktuje się w nadchodzących tygodniach, będą zobowiązani do pozostania w danej nieruchomości przez tydzień. W tym czasie korzystając ze wszystkich możliwych wygód, będą oceniać lokalizację, styl i komfort. Otrzymają też 2000 funtów za każdy oceniany dom. A miejscówki szykują się naprawdę niezwykłe, np. luksusowy pałac na Riwierze Francuskiej, hiszpańska willa z 25 sypialniami, dom na wybrzeżu Florydy w ekskluzywnym Ocean Reef Club, czy też posiadłość w dzielnicy San Francisco na Pacific Heights. Lista jest dłuuuuuga.

Firma szuka 5-10 osób. Każdy z wybranych testerów będzie musiał odwiedzić około 10-15 nieruchomości rocznie.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać tę pracę?

  • kandydat nie może być karany
  • musi posiadać aktualny paszport
  • musi być gotowy do przeprowadzania kompetentnych testów w krótkim czasie
  • musi wykazać się rzetelnością, dbałością o szczegóły i umiejętnościami pisania
  • a także musi być gotowy do pracy w każdej chwili

Do 5 dni po powrocie z luksusowego hotelu, tester będzie musiał przesłać recenzję nieruchomości i okolicy do zespołu Hush Hush. Chętny?

Prześlij swoje zgłoszenie.

Proces rekrutacji jest wieloetapowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here