przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do RzeszowaOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Ciekawostki o Rzeszowie

Co ciekawego może być w tym mało znanym mieście? Na pierwszy rzut oka Rzeszów faktycznie ma turystom niewiele do zaoferowania. Jak pozorne jest to wrażenie łatwo się przekonać zwiedzając niewielką, ale nader interesującą starówkę, wraz z wyjątkową Podziemną Trasą Turystyczną „Rzeszowskie Piwnice", która jest największą atrakcją turystyczną stolicy Podkarpacia. Wśród wielu eksponatów znajdziemy pełną butelkę po winie z Tokaju, które tu kiedyś były sprzedawane w Rzeszowie, czy rewolwer, do którego zamiast ostrej amunicji ładowano kule nabijane białym pieprzem lub tabaką. Atrakcja ta cieszy się popularnością zarówno wśród turystów polskich, jak i zagranicznych.

Mało kto wie, że w Rzeszowie urodziła się piosenkarka Justyna Steczkowska, oraz słynny trębacz jazzowy Tomasz Stańko.

Ciekawostki

 • Festiwale
  Carpathia Festival – międzynarodowy festiwal muzyczny - odbywa się co roku w maju, www.carpathia.rzeszow.pl
 • Sport
  Międzynarodowy Maraton Rzeszowski i Rajd Rzeszowski
 • Muzea
  Muzeum Dobranocek, przy ul. Słowackiego 8
 • Sławni ludzie
  piosenkarka - Justyna Steczkowska, muzyk jazzowy - Tomasz Stańko
 • Naj...
  w Rzeszowie są organizowane ważne mecze i zawody sportowe z uwagi na obecność jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, Hali Podpromie

Rzeszów jest miastem bogatym w wydarzenia o charakterze kulturalnym i rozrywkowym, odbywa się wiele imprez i festiwali, kilka spośród nich ma charakter międzynarodowy, np. Carpathia Festiwal. Miasto dysponuje jedną z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych (Hala Podpromie), oddaną do użytku dopiero w 2002 roku, po budowie trwającej 20 lat. Odbywają się tu liczne imprezy sportowe, kulturalne, koncerty i różnorodne coroczne targi.

Ostatnio Rzeszów zdobył Warszawę – dokładnie 26 maja 2009 roku, rzeszowianin Krystian Herba, mistrz w trialu rowerowym, wjechał rowerem na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki, pokonując 780 schodów. Zajęło mu to tylko 19 minut i 15 sekund. Tym fenomenalnym wynikiem 27-letni trialowiec z Rzeszowa nie tylko ustanowił rekord we wskakiwaniu rowerem na najwyższy budynek w Polsce, ale spełnił marzenie z dzieciństwa.

Ciekawym muzeum, które ucieszy nie tylko najmłodszych, jest Muzeum Dobranocek. Znajduje się ono centrum miasta, w pobliżu rzeszowskiego rynku. Prezentowane są w nim eksponaty ze zbiorów Wojciecha Jamy. Obok lalek z filmów kukiełkowych w muzeum można zobaczyć różnego rodzaju przedmioty związane z popularnymi dobranockami. Wśród nich zabawki, książki, plakaty, walory filatelistyczne, opakowania po artykułach spożywczych, kosmetykach, często jeszcze z oryginalną zawartością. Ozdobą kolekcji są oryginalne lalki z filmów „Miś Colargol”, „Miś Uszatek”, „Plastusiowy pamiętnik”, „Kolorowy świat Pacyka”, „Maurycy i Hawranek”. Znajdziemy tu także folie z kadrami z filmów: "Bolek i Lolek", "Porwanie Baltazara Gąbki", "Miś Kudłatek" czy "Reksio". Kolekcję pozostałych bajkowych postaci, m.in. Jacka i Agatki, Gąski Balbiny, Koziołka Matołka, bohaterów filmu "Maurycy i Hawranek", uzupełniają oryginalne folie z kadrami z bajek, komiksy, książki, koszulki, przypinki, plakaty kinowe i teatralne związane z różnymi bajkami, a nawet gry planszowe.

Macie ochotę wrócić na chwilę do beztroskich czasów dzieciństwa? Nic prostszego! Wybierzcie się do Rzeszowa! Na naszej stronie Tanie-loty.com.pl znajdziecie bilety lotnicze do Rzeszowa w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdźcie nasze promocje! Zapraszamy!

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Rzeszowa. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Rzeszowa.

Jeżeli wybierasz się do Polski, koniecznie sprawdź też tanie loty z Paryża do Rzeszowa, bilety lotnicze Girona Gerona Katowice lub tanie loty z Kopenhagi do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Londynu do Warszawy i z Krakowa do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Gdańska, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na Maltę, Pakiety z Gdańska, bilety lotnicze do Rzymu Ciampino, tanie loty z Londynu do Poznania, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Wroclawia do Rzeszowa 31 Grudnia 04 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Zabezpieczenie bagażu, Zawieszki do bagażu, Bez kategorii i Plecaki biznesowe.