Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Ryanair przedłuża umowę z Air Europa – loty łączone przez Madryt do Ameryk nadal dostępne!

ryanair-i-air-europa

Ryanair poinformował o przedłużeniu umowy o współpracy z Air Europa. 130 milionów pasażerów Ryanaira może znaleźć oraz zarezerwować loty łączone realizowane przez Air Europa na stronie Ryanaira.

W ofercie znajdują się loty łączone przez Madryt do 16 krajów Ameryki Południowej, Środkowej oraz Północnej jak Argentyna, Brazylia, Kuba, Meksyk czy USA.

Partnerstwo z Air Europa umożliwia klientom Ryanaira rezerwację biletów na trasach transatlantyckich z przesiadką w Madrycie. Ryanair nadal prowadzi rozmowy z kolejnymi liniami lotniczymi, aby już wkrótce zaproponować kolejne połączenia dalekodystansowe.

Z okazji przedłużenia umowy Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety do Madrytu w cenie od 14,99 euro. Oferta obowiązuje 23 marca i dotyczy lotów w kwietniu.

Kenny Jacobs, CMO Ryanaira powiedział:

Cieszymy się bardzo, mogąc przedłużyć umowę o współpracy z Air Europa, w ramach której klienci Ryanaira mogą zarezerwować loty łączone z 15 europejskich miast aż w 20 kierunkach w Ameryce Południowej, Środkowej i Północnej – z przesiadką w Madrycie.

Loty łączone na lotnisku w Madrycie, realizowane we współpracy z Air Europa, to jedna naszych ostatnich inicjatyw w ramach programu „Always Getting Better". W tej chwili przedłużamy umowę partnerską i mamy jednocześnie nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna przez wiele lat.

Javier Hidalgo, CEO Globalia Group powiedział:

Partnerstwo z Ryanairem jest dla nas wielkim powodem do radości, daje nam również olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Stale odnawiamy naszą flotę, zarówno na długich dystansach – z włączeniem nowego Boeinga 787-9 – najbardziej wydajnego obecnie samolotu na świecie oraz na krótszych – z perspektywą odbioru trzech nowych Boeingów 737-800 jeszcze w tym roku. Cieszę się również mogąc przypomnieć, że flota Air Europa jest jedną z najnowocześniejszych oraz najmłodszych, a dzięki współpracy z irlandzką linią, staje się ona dostępna dla wszystkich pasażerów Ryanaira.

Ryanair przedłuża umowę z Air Europa – fot. Ryanair 

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Madrytu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Madrytu.

Jeżeli wybierasz się do Hiszpanii, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Malagi lub tanie loty z Warszawy do Barcelony.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa na Majorke i z Katowic do Alicante.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do Francji, Okazje na loty na walentynki, Pakiety z Gdańska, Pakiety w maju, najtańsze bilety z Poznania na Majorke, połączenia z Santiago De Compostela do Madrytu, bilety lotnicze promocje, loty krajowe, Lot z Wroclawia do Madrytu 02 05 Czerwca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Bagaż Wizzair, Koce, poduszki, zagłówki, Torby i Torby dla dzieci.