Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Ryanair czy WizzAir - która linia lepsza?

Którą linię lotniczą wolicie i dlaczego. Jeśli lot jest w podobnej cenie, to z kim polecicie?

Odpowiedzi 53

0
Wizz bo Airbusy a320 i 321 są bezpieczniejsze od 737-800 i max8
0
Ja wolę Ryanair ze względu na bardzo tanie bilety. Dodatkowo mieszkam w północnej części Warszawy i jakoś port lotniczy w Modlinie wydaje mi się bliższy (choć w rzeczywistości tak nie jest) i prostszy w obsłudze niż lotnisko Chopina na Okęciu. Czasem jednak nie mam wyboru i muszę wybrać Wizzair, bo np. RyanAir nie lata w miejsce, w które chcę się udać. Najczęściej latam Ryanair, bo wiem czego się spodziewać i śmieszy mnie, gdy na pokładzie samolotu wciskają różne produkty i losy loteryjne, nawet gdy lot trwa zaledwie godzinę i 20 minut. Oczywiście nic nie kupuję. Jednak najwygodniej i najfajniej jest w normalnych liniach lotniczych typu LOT czy Lufthansa, ale tym bardzo rzadko latam, ze względu na cenę.
0
Ryanair.Nie leciałem nigdy jeszcze Wizzairem ale ryainair jest ogólnie tańszy i więcej miejsca na nogi a jeśłi chodzi o dojeżdżanie specjalnie w Warszawie to nie ma z tym problemu poniewąz jak się jedzie przez miasto do chopena to mogą być korki.
0
Wizzair bez dyskusyjnie! !!!!!!
0
Odwołany lot WizzAir- na lotnisku Pani rozdała tylko kartki z informacją, musiałem kupić bilet za 2300 zł, żeby dolecieć na spotkanie biznesowe, później bilet kolejowy 80 funtów, złożona reklamacja, która powinna być rozpatrzona do 30 dni, mija 31 dzień i zero odzewu ze strony przewoźnika- DRAMAT!!!! Leciałem z nim 2 razy- pierwszy i ostatni!!!
0
Zdecydowanie Wizzair super polecam.zaloga super:):):)
0
Ostatnio w Londynie kazano mi zapłacić za nadbagaż mimo ze mieścił się w ramach. Pani powiedzialanze mogę pisać reklamacje bo i tak ma ona to gdzieś . A formularz skarg jest zniechęcający ponieważ nawet nie można dodać zdjęcia jako dowód i info ze proces jest długotrwały. Więcej nie będę już latały o linia napewno bo oszukują i nie ma nawet gdzie się odwołać. https://photos.google.com/share/AF1QipMEGFa-XPxa8DoYbj0ajKCy1YM8VZNtwjWuzPtt1WYF3TG5j6zvD-7IvO89_-QfZA?key=Zk1aRlhYb1o3OHV5RjItNkdJZ2ZKRGI5U0tDaXF3 https://photos.google.com/share/AF1QipOOAUuYoQ6HVwdd32I9S1kyDUWY2sZw8zS6xZ6QggYdb7EawbqvBtfETpznQnniWw?key=WTgwUHcwTHhxZGduU21mYXY0R3h1NUo3VmJNRkVB
0
WizzAir. Latałem i Ryanair'em i WizzAir'em, wg mnie w Wizz jest więcej miejsca na nogi, sympatyczniejsza obsługa a przede wszystkim umieją język polski - w Ryanair'em jest to rzadkość, ja zawsze byłem zmuszony używać języka angielskiego. Airbus jest bardziej komfortowy, oraz jest po prostu sympatyczniej. Lecąc wizzairem nie miałem nigdy opóźnienia, a raz jak leciałem ryanairem z londynu do warszawy była jakaś usterka i musieliśmy zawracać do londynu - mieliśmy ok. 2 godziny opóźnienia. Poza tym żeby lecieć ryanairem poza Polskę trzeba jechać do Modlina a Wizz odlatuje z Okęcia. jak leciałem ryanairem do londynu, lądował on na lotnisku London Stansted, oddalonym o około 100 km od centrum londynu. Pozdrawiam.
0
zdecudowanie wizz air !!! bez dwoch zdan.Ryan najgorsza linia jaka mialam nieprzyjemnis leciec.
0
Wizzair zdecydowanie
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 111 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 117 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 335 Sprawdź