Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Ryanair czy WizzAir - która linia lepsza?

Którą linię lotniczą wolicie i dlaczego. Jeśli lot jest w podobnej cenie, to z kim polecicie?

Odpowiedzi 53

0
Wizz bo Airbusy a320 i 321 są bezpieczniejsze od 737-800 i max8
0
Ja wolę Ryanair ze względu na bardzo tanie bilety. Dodatkowo mieszkam w północnej części Warszawy i jakoś port lotniczy w Modlinie wydaje mi się bliższy (choć w rzeczywistości tak nie jest) i prostszy w obsłudze niż lotnisko Chopina na Okęciu. Czasem jednak nie mam wyboru i muszę wybrać Wizzair, bo np. RyanAir nie lata w miejsce, w które chcę się udać. Najczęściej latam Ryanair, bo wiem czego się spodziewać i śmieszy mnie, gdy na pokładzie samolotu wciskają różne produkty i losy loteryjne, nawet gdy lot trwa zaledwie godzinę i 20 minut. Oczywiście nic nie kupuję. Jednak najwygodniej i najfajniej jest w normalnych liniach lotniczych typu LOT czy Lufthansa, ale tym bardzo rzadko latam, ze względu na cenę.
0
Ryanair.Nie leciałem nigdy jeszcze Wizzairem ale ryainair jest ogólnie tańszy i więcej miejsca na nogi a jeśłi chodzi o dojeżdżanie specjalnie w Warszawie to nie ma z tym problemu poniewąz jak się jedzie przez miasto do chopena to mogą być korki.
0
Wizzair bez dyskusyjnie! !!!!!!
0
Odwołany lot WizzAir- na lotnisku Pani rozdała tylko kartki z informacją, musiałem kupić bilet za 2300 zł, żeby dolecieć na spotkanie biznesowe, później bilet kolejowy 80 funtów, złożona reklamacja, która powinna być rozpatrzona do 30 dni, mija 31 dzień i zero odzewu ze strony przewoźnika- DRAMAT!!!! Leciałem z nim 2 razy- pierwszy i ostatni!!!
0
Zdecydowanie Wizzair super polecam.zaloga super:):):)
0
Ostatnio w Londynie kazano mi zapłacić za nadbagaż mimo ze mieścił się w ramach. Pani powiedzialanze mogę pisać reklamacje bo i tak ma ona to gdzieś . A formularz skarg jest zniechęcający ponieważ nawet nie można dodać zdjęcia jako dowód i info ze proces jest długotrwały. Więcej nie będę już latały o linia napewno bo oszukują i nie ma nawet gdzie się odwołać. https://photos.google.com/share/AF1QipMEGFa-XPxa8DoYbj0ajKCy1YM8VZNtwjWuzPtt1WYF3TG5j6zvD-7IvO89_-QfZA?key=Zk1aRlhYb1o3OHV5RjItNkdJZ2ZKRGI5U0tDaXF3 https://photos.google.com/share/AF1QipOOAUuYoQ6HVwdd32I9S1kyDUWY2sZw8zS6xZ6QggYdb7EawbqvBtfETpznQnniWw?key=WTgwUHcwTHhxZGduU21mYXY0R3h1NUo3VmJNRkVB
0
WizzAir. Latałem i Ryanair'em i WizzAir'em, wg mnie w Wizz jest więcej miejsca na nogi, sympatyczniejsza obsługa a przede wszystkim umieją język polski - w Ryanair'em jest to rzadkość, ja zawsze byłem zmuszony używać języka angielskiego. Airbus jest bardziej komfortowy, oraz jest po prostu sympatyczniej. Lecąc wizzairem nie miałem nigdy opóźnienia, a raz jak leciałem ryanairem z londynu do warszawy była jakaś usterka i musieliśmy zawracać do londynu - mieliśmy ok. 2 godziny opóźnienia. Poza tym żeby lecieć ryanairem poza Polskę trzeba jechać do Modlina a Wizz odlatuje z Okęcia. jak leciałem ryanairem do londynu, lądował on na lotnisku London Stansted, oddalonym o około 100 km od centrum londynu. Pozdrawiam.
0
zdecudowanie wizz air !!! bez dwoch zdan.Ryan najgorsza linia jaka mialam nieprzyjemnis leciec.
0
Wizzair zdecydowanie
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!24 oferty od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY5 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź