2
Ocena

Odpowiedzi (42)

6
Ocena
Ada Ada odpowiedział(a) 2 lat temu
Ryanair - przynajmniej trochę większy bagaż :D
5
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Ryan - tańsza, bagaż podręczny free, lepsza siatka połączeń i mam wrażenie, że jest ciut więcej miejsca na nogi w B737.
5
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Ryanair - dwa bagaże w cenie biletu, niższe ceny biletów lotniczych, lepsza siatka połączeń
3
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Zdecydowanie Wizz Air. Latam często i miałam okazje sprawdzić obie linie w sytuacji dużego opóźnienia lotu i ryanair poległ po całości ,a co do bagażu to do 10 kg można i tu i tu za free chodzi tylko o wielkość walizki ,a lata doświadczeń udowodniły mi, że wygodniej jest mieć jak najmniejszy bagaż podręczny.
3
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Zdecydowanie Ryanair,mimo dojazdów do Modlina.Bije Wizz Air ceną i ilością połączeń w Europie.Dla mnie lepszy byłby Wizz Air,ze względu na bliskość ale ceny ma zaporowe.(dla mnie).Latam 2-3 razy w sezonie i poza nim, i cena wraz z połączeniami jest tu kluczowa.
2
Ocena
Ewa Ewa odpowiedział(a) 2 lat temu
Do tej pory leciałam między innymi liniami Ryanair, natomiast nie leciałam liniami Wizz Air. Żeby móc ocenić, która linia jest lepsza musiałabym odbyć po kilka lotów każdą z tych linii. Na ten moment wybrałabym Ryanaira, ponieważ loty odbyły się bez zastrzeżeń i wiem czego mogę się spodziewać. :). Nie bez znaczenia jest też wielkość bagażu podręcznego wliczonego w cenę.
2
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
wizzair zdecydowanie lepszy i sympatyczniejszy
2
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Zdecydowanie Wizzair. Miałem okazje kilkanaście razy lecieć zarówno jedną jak i drugą linią, sam komfort lotu jest wg mnie lepszy w airbusie niż boeingu, poza tym mniej wciskania gadżetów jest w Wizz i lot może odbyć się spokojniej, również podejście do bagażu, w Ryanair zdarzało się sprawdzanie bagażu pod wymiar w dość nieprzyjemny sposób natomiast ten sam plecak (pod wymiar) w Wizz zawsze przeszedł bez zastrzeżeń
2
Ocena
odpowiedział(a) 2 lat temu
Ryanair zdecydowanie lepszy!!!, przedewszystkim większy bagaz podręczny można ze sobą wziąść na pokład samolotu. Wizzair wprowadził rezerwację miejsc w trakcie kupowania biletów, tylko zapomniał o tych co kupili wczesniej bilety przed tą zmianą i teraz trzeba telefonować na infolinię 0700.... i płacic słono za rozmowę, tylko po to żeby dokonać rezewacji miejsc!!! to czyste ździerstwo!!!Nazywają się tanimi liniami??? !!!! he he he
0
Ocena
Wioletta Wioletta odpowiedział(a) 8 miesiecy temu
Ryanair wg mnie

Wpisz swoją odpowiedź