przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Nowa trasa LOT-u: polecimy na północ!

LOT_fot_Embraer195_Jacek_Bonczek1

Dziś rusza nowa trasa lotu. Bilety są już w sprzedaży!

LOT wprowadza bezpośrednie rejsy między Warszawą a Oslo. Samoloty polskiego przewoźnika zaczną latać między stolicami Polski i Norwegii od 25 marca przyszłego roku. Dzisiaj rusza sprzedaż biletów.

Między Warszawą i Oslo LOT zaproponuje pasażerom 13 rejsów tygodniowo. Będą one obsługiwane dwa razy dziennie: w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych codziennie oprócz sobót. W soboty rejsy odbędą się raz dziennie – w godzinach porannych. 

WAW-OSL, 08:00-10:00, codziennie 

OSL-WAW, 10:40-12:40, codziennie 

WAW-OSL, 16:50-18:50, codziennie oprócz sobót 

OSL-WAW, 19:40-21:40, codziennie oprócz sobót 

Loty na trasie Warszawa-Oslo będą wykonywane samolotem Embraer 195, który zabiera na pokład 112 pasażerów w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej. Czas przelotu to dwie godziny. Połączenie jest skierowane zarówno do pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Zostało dobrze wpasowane w siatkę połączeń LOT-u, dzięki czemu umożliwia szybkie przesiadki na połączenia w wielu kierunkach.

 Fot. Jacek Bonczek

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Stornoway.

Jeżeli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Poznania do Londynu, bilety lotnicze z Warszawy do Londynu Gatwick lub tanie loty z Gdańska do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Londynu i z Katowic do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Wycieczki na słoneczne wyspy, loty z Warszawy do Lizbony, bilety lotnicze Kraków Balice Londyn Gatwick, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Loty do Wielkiej Brytanii.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Walizki dla dzieci, Plecaki na laptopa, Torby biznesowe i Walizki twarde małe.