Nieodkryte perełki Australii. Daj się zachwycić!

Sunrise-over-the-Matilda-Bay-boathouse-in-the-Swan-River-in-Perth-Western-Australia.-shutterstock_314786408

Chyba nikt nie ma już złudzeń, że rozwój mediów społecznościowych wpłynął w znaczący sposób na nasze podróżowanie. Instagram stał się jednym z największych portali inspirujących do odkrywania świata. Pozwala odkrywać nowe miejsca na świecie, do których do tej pory docierało naprawdę niewielu ludzi.

Wystarczy wpisać odpowiedni hashtag, a pokazują nam się niesamowite miejsca. Jednak istnieje tak dużo lokalizacji, które nie są powszechnie znane, a które mogą wzbudzić nasz zachwyt, że warto zapoznać się z listą rzadko spotykanych hashtagów. Zwłaszcza, jeśli zamierzamy podróżować po tak olbrzymim kraju, jakim jest Australia. 

Assured Removalist przyjrzało się najmniej używanym hashtagom Australii i wyciągnęło na światło dzienne prawdziwe perełki. Oto kilka najciekawszych pozycji w rankingu. 

#CavesBeach

Aż dziw bierze, że to Caves Beach nie jest bardziej znaną atrakcją Australii. Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce stworzone jest z jaskiń rozciągniętych nad plażą. Przypomina słynną plażę w Algarve.

Fot. Shutterstock


#MoretonIsland

Wyspa o powierzchni 170 km kwadratowych o nazwie Moreton Island znajduje się w pobliżu Queensland. 


#BayOfFires

Zatoka Ogni znajduje się w Binalong na Tasmanii. To bardzo dobre miejsce do podziwiania malowniczego wybrzeża wyspy. 


#JurienBay

Zatoka Jurien znajduje się na zachodzie Australii. To świetne miejsce do połowu ryb, wylegiwania się na plaży i nurkowania. 


#AireysInlet

Ponoć jedno z najlepszych miejsc do surfingu w Australii. 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Australii do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Siem Reap do Australii.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty na Wielkanoc, najtańsze bilety z Krakowa do Bari, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Berlina do Phnom Penh 13 20 Stycznia.