Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Rewolucja na jednym w polskich lotnisk! Możesz pogadać tam z inteligentnym ROBOTEM! Sprawdź o co chodzi

binary-2175285_1280

Inteligentna technologia ma pomóc w lepszej i szybszej obsłudze interesantów. Takie udogodnienie to oszczędność i wygoda dla podróżujących. Inteligentny robot może sprawdzić godzinę przylotu lub odlotu, numer rejsu, a także informacje o numerach telefonów do konkretnych instytucji i przewoźników.

A takie rzeczy na jednym z polskich lotnisk! A mianowicie od 17.07 br. dzwoniąc na nr 58 500 88 61 do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku możesz porozmawiasz z ... maszyną. Robot udzieli Ci różnych potrzebnych informacji związanych z Twoim lotem. To pilotażowy program i ma za zadanie sprawdzić funkcjonowanie systemu i umożliwić lepsze skonfigurowanie jego ustawień.

Do projektu użyta jest zaawansowana Technologia Brilliance™. To samodzielny i inteligentny robot, który rozumie swojego rozmówcę i potrafi prowadzić rozmowę telefoniczną niemal tak samo jak człowiek. Brilliance™ to rewolucja, która zmienia sposób obsługi klienta.

Inteligentny robot przeanalizuje i co najważniejsze zrozumie intencje rozmówcy czyli zinterpretuje znaczenie tego, co mówisz. Potrafi zrozumieć kontekst zdania i odpowiednio na nie zareagować, tym samym wchodząc z Tobą w dialog. To przełomowe rozwiązanie, które jednocześnie zastępuje przestarzały i frustrujący dla system IVR. Dzwoniąc pod wskazany numer nie będziesz musiał mozolnie wybierać kolejnych opcji na klawiaturze, bo wystarczy, że powiesz, jaką sprawę chcesz załatwić albo jakich informacji potrzebujesz. Inteligentny robot odpowie Ci albo przełączy do odpowiedniego działu. Narzędzie zostało wyposażone w najbardziej zaawansowany system rozpoznawania i syntezy mowy firmy Nuance Communications.

Mariusz Sulkowski z Portu Lotniczego Gdańsk mówi:

Technologia pozwoli obsługiwać setki tysięcy połączeń telefonicznych jednocześnie. Spodziewamy się, że po uruchomieniu robota czas oczekiwania na informacje ulegnie znacznemu skróceniu i pasażerowie nie będą musieli oczekiwać w kolejce połączeń

Chcesz pogadać z robotem i sprawdzić czy na pewno rozumie, co się do niej mówi? Zadzwoń pod nr 58 500 88 61. Pamiętaj jednak, że to pilotażowy program.

źródło: Port Lotniczy w Gdańsku

Fot. Pixabay

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!