Najczęściej fotografowane atrakcje turystyczne na świecie. Widziałeś którąś z nich?

tourist-taking-photo-of-Eiffel-tower-in-Paris-with-compact-camera-or-smartphone-travel-in-Europe-shutterstock_424114555-1

Instagram pozwala dzielić się swoimi podróżami z ludźmi na całym świecie. Czy wiesz jednak jakie miejsca na świecie są najczęściej fotografowane? Sprawdź, czy byłeś w którymś z nich.

Dzięki dodawaniu hashtagów i geolokalizacji można łatwo określić, które miejsca na świecie są najczęściej fotografowane przez użytkowników Instagrama. Właśnie to zrobił The Telegraph określając tym samym najpopularniejsze miejsca. Wyniki mogą być niespodzianką. Oczywiście miejsca takie jak wieża Eiffela czy Big Ben znalazły się bardzo wysoko w zestawieniu, ale pozostałe pozycje nie są tak oczywiste.

10. Oktoberfest, Niemcy

Fot. Shutterstock


9. Katedra Notre Dame, Francja


8. Times Square, USA


7. Big Ben, Anglia


6. Las Vegas Strip, USA


5. Mur berliński, Niemcy


4. South Beach, USA


3. Walt Disney World, USA


2. Wieża Eiffela, Francja


1. Disneyland, USA

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Wrocławia do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty z Polski do 200 zł, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Mediolan Linate, bilety lotnicze Londyn Gatwick, bilety lotnicze promocje, loty krajowe.