Marzysz o prywatnej wyspie? Aż 44 są do kupienia w Holandii!

Marzysz o prywatnej wyspie? Aż 44 są do kupienia w Holandii!

Nie musisz wyjeżdżać poza granice Europy, by kupić sobie prywatną wyspę w pobliżu Amsterdamu. Do wyboru masz aż 44 wyspy na jeziorze Vinkeveen.

Jezioro znajduje się 20 km od stolicy Holandii. Znajdujące się na nim małe wyspy zostały wystawione na aukcję, a ceny wywoławcze wahają się od 10 000 do 50 000 euro. Entuzjaści sportów wodnych i miłośnicy wypoczynku na łonie natury w ciszy i spokoju odnajdą w tej ofercie coś dla siebie.

Jest jednak w tej ofercie mały haczyk. Wyspy są zagrożone postępująca erozją, zatem potencjalni kupcy będą musieli zapłacić za zabezpieczenie ich przed siłami natury. Jeśli prace naprawcze się nie odbędą, wyspy mogą zniknąć pod wodą w ciągu 30 lat.

Na wysepce można zbudować konstrukcję drewnianą - o ile oczywiście się zmieści. Niektóre z nich są udostępnione dla wszystkich, znajdują się na nich plaże i pomosty. Są wśród Was jacyś chętni?

Fot. Shutterstock

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Holandii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Holandii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Paryża, z Wrocławia do Londynu i, połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Sylwestra, loty z Warszawy do Lizbony, loty z Eindhoven do Warszawy, bilety lotnicze promocje, krajowe bilety lotnicze, Loty do Indonezji.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Torby dla dzieci, Plecaki dla dzieci, Torby biznesowe, Torby sportowe i Walizki miękkie.