Miejsce po środku najgorsze w samolocie? Z tymi fotelami niekoniecznie

Miejsce po środku najgorsze w samolocie? Z tymi fotelami niekoniecznie

​Przeklinasz w duchu swoją opieszałość, kiedy okazuje się że podczas rezerwowania lotu na ostatnią chwilę zostały Ci do wyboru jedynie miejsca środkowe? Już wyobrażasz sobie ten ścisk i zajęte oba podłokietniki? Okazuje się, że podróż na środkowym fotelu wcale nie musi tak wyglądać!

Molon Labe Seating to firma zajmująca się m.in. projektowaniem foteli do samolotów. Przedstawili swój nowatorski pomysł na szybszy boarding oraz wygodniejsze środkowe fotele. "Side-Slip" to rozwiązanie, dzięki któremu alejki będę szersze, a pasażerowie będą mieli o wiele więcej miejsca zarówno przy wchodzeniu na pokład lub opuszczaniu samolotu jak i podczas samego lotu.

Przesuwające się fotele są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy wcisnąć przycisk by wsunąć zewnętrzny fotel i zrobić miejsce w alejce. Z kolei fotel środkowy został obniżony w stosunku do siedzeń bocznych, dzięki czemu mógł stać się o kilka centymetrów szerszy. Pomyślano również o bardziej wygodnych podłokietnikach, z których może bez problemu korzystać dwóch pasażerów.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tel Avivu, z Warszawy do Malagi i, połączeń lotniczych z Krakowa do Dallas.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na 2 tygodnie, loty z Warszawy do Stambułu, tanie bilety lotnicze, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Zabezpieczenie bagażu, Strefa niskich cen, Walizki twarde i Duże.