Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Parmy

Znajdź nas w social mediach

Parma znajduje się we włoskim regionie Emilia-Romana.To miasto uniwersyteckie, słynące z parmezanu i prosciutto di Parma. Już same te fakty powinny spowodować, że wybiorą się tam wielbiciele dobrej kuchni. Ale miasto ma do zaoferowania o wiele więcej niż restauracje i knajpki. Turystów zachwyci blisko tysiącletnia katedra z idealnie zachowanymi freskami, baptiserium i park książęcy. Warto przespacerować się wzdłuż rzeki ulicą Via Arturo Toscani i odwiedzić Teatro Farnese - całkowicie drewniany budynek z XVII wieku. TAnie loty do Parmy to świetny wybór dla wielbicieli włoskich klimatów!

Skąd polecisz do Parmy? Jakie lotniska znajdują się w Parmie?

W Parmie znajduje się port lotniczy Parma. Z lotniska do miasta można dojechać bardzo szybko zarówno taksówką jak i bezpośrednim połączeniem autobusowym. Znajdziesz tam również wypożyczalnie samochodów. Do Parmy nie ma niestety obecnie żadnych bezpośrednich połączeń z Polski.

tanie loty do Parmy

Pogoda w Parmie. Kiedy lecieć do Parmy?

Szczyt sezonu turystycznego w Parmie trwa od lipca do sierpnia. Termometr wskazuje wtedy ok. 29°C. W kwietniu temperatury dochodzą do 17°C w  dzień, natomiast w maju można już liczyć na 21°C. Jesienią temperatury zaczynają spadać, choć wrzesień jest jeszcze bardzo ciepły, z temperaturami sięgającymi 24°C. W październiku jest już nieco chłodniej, bo 19°C, natomiast listopad zwiastuje już zimę i temperatury spadają do 14°C. Zimą temperatury w dzień dochodzą do 8°C.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Parmy?

Do Parmy niestety nie polecisz bezpośrednio z Polski.

Jak długo trwa lot do Parmy?

Czas trwania lotu z Polski do Parmy zależy od miejsca i liczby przesiadek.

Ile kosztują bilety lotnicze do Parmy?

Bilety lotnicze do Parmy wiążą się z wybraniem odpowiedniej trasy z przesiadkami, zatem trudno jest wskazać średnie koszty.

Kiedy najtaniej lecieć do Parmy?

Wysoki sezon na loty do Parmy przypada na czerwiec, lipiec i sierpień. Najtańsze miesiące na podróż to styczeń i listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 243 Sprawdź