Treść strony

tanie-loty-do-kingston

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tanie loty do Kingston

Znajdź nas w social mediach

kingston
Rezydencje na wzgórzach Kingston
Fot. josh hunter

Kingston, stolica Jamajki leży na południu kraju nad Morzem Karaibskim. Kingston to najważniejszy port morski Jamajki a także najważniejszy węzeł lotniczy - znajduje się tutaj międzynarodowy port lotniczy. Miasto założyli Anglicy w 1693 roku w pobliżu zniszczonej przez trzęsienie ziemi z 1692 miejscowości Port Royal. Kingston przejęło funkcję stolicy Jamajki od Spanish Town w 1872 r. Oprócz ogromnego znaczenia dla turystyki, Kingston jest także najważniejszym ośrodkiem przemysłowym wyspy z dobrze rozwiniętym przemysłem paliwowym, włókienniczym, chemicznym oraz spożywczym. 

Kingston to przede wszystkim pierwszy etap zwiedzania Jamajki dla każdego turysty. Na atmosferę Kingston składa się unikalny klimat tropikalnej wyspy, piękne plaże i dziesiątki kafejek w których pobrzmiewa reggae, a powietrze przesyca zapach regionalnych potraw i rumu. Kingston, tak jak cała Jamajka to stolica reggae - tu urodził się i żył ojciec tej muzyki Bob Marley. Właśnie w Kingston jest muzeum poświęcone temu wspaniałemu muzykowi. To właśnie od niego warto rozpocząć zwiedzanie miasta - choćby po to by wczuć się w jego unikalną atmosferę. Każdy turysta powinien także odwiedzić miejscowe atrakcje: Muzeum Narodowe, piękną posiadłość pierwszego czarnoskórego milionera wyspy - Devon House, pełne tropikalnej roślinności Ogrody Botaniczne Hope oraz Hiszpańskie Miasto w którym króluje Katedra St James o zadziwiającej hiszpańsko-brytyjskiej architekturze.

Tu dostaniesz tanie bilety lotnicze do Kingston. Sprawdź nasze tanie loty. Bardzo tanie loty do Kingston. Lecisz na Jamajkę? Portal Tanie-Loty.com.pl oferuje tanie bilety lotnicze do Kingston.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 110 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 126 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 311 Sprawdź