Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotnisko w Kingston

Znajdź nas w social mediach

(kod IATA: KIN; kod ICAO: MKJP)

Międzynarodowe lotnisko położone na półwyspie Palisadoes 4 km na południe od Kingston. Jest jednym z największych portów lotniczych na Jamajce oraz bazą linii lotniczych Air Jamaica. Lotnisko w ciągu tygodnia obsługuje ponad 130 lotów międzynarodowych. Posiada bezpośrednie połączenia do Londynu, Nowego Jork czy Toronto.

Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Do dyspozycji pasażerów pozostają restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomat, kantor wymiany walut. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu oraz pomocy tragarzy. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.

Użyteczne informacje
Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: + 876 924-8452-6.

Punkty informacyjne znajdują się na terenie terminala. Dostępny jest także punkt informacji turystycznej, który znajduje się w hali przylotów.

Na lotnisku w hali przylotów znajdują się stanowiska wypożyczalni samochodów wielu firm, między innymi: Hertz, Avis i Budget. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej lotniska.

Na lotnisku znajdują się parkingi krótkoterminowe oraz długoterminowe. Więcej informacji i cennik dostępne są na stronie internetowej lotniska.

Komunikacja
Lotnisko położone jest na półwyspie Palisadoes 4 km na południe od Kingston. Podróż do centrum Kingston zabiera około 20 minut.

TAKSÓWKI
Postoje taksówek znajdują się przed halą przylotów terminala. Punkt taxi znajdziemy w hali Ground Transportation Hall. Jamaica Union of Travellers Association jest przewoźnikiem autoryzowanym przez lotnisko. Warto ustalić cenę przed podróżą..

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Autobusy firmy Jamaica Urban Transit Company kursują z centrum miasta na lotnisko.

Oficjalna strona internetowa lotniska
www.nmia.aero

Adres
Norman Manley International Airport
Palisadoes, Kingston,
Jamaica

Główni przewoźnicy
Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Air Canada, Air Jamaica, American Airlines, British Airways, Caribbean Airlines, Copa Airlines, Delta, Jetblue Airways, Virgin Atlantic.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 111 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 129 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!6 ofert od 335 Sprawdź