Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Alex zapytał(a) 4 lat temu

Mogę kupić bilety last-minute na lotnisku?

Witam,
czy jest możliwość biletów last-minute na lotnisku? Czy mogę je jedynie znaleźć w biurach podróży?
Odpowiedz

Odpowiedzi (2)

0
Ocena
nucyk odpowiedział(a) 4 lat temu
W zależności od lotniska, ale generalnie trzeba przyjąć, że można kupić bilet na samolot na stanowiskach linii. Tylko obowiązuje w większości przypadków zasada, iż taki bilet będzie drogi. Można w internecie spotkać się z radami, że przyjedź na lotnisko z torbą i poleć tam gdzie będzie najtaniej, tylko w większości przypadków ta zasada działa na charterach.
0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) 2 lat temu
tak

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz promocje na tanie loty do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Limoges.

Jeżeli wybierasz się do Francji, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Katowic do Marsylii, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Marsylii lub tanie loty z Warszawy do Paryża.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Paryża i z Poznania do Marsylii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty w marcu, Okazje na loty we wrześniu, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Pakiety z Radomia, bilety lotnicze Madryt Wrocław Strachowice, bilety lotnicze Poznań Paryż Beauvais, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Warszawy do Limoges 07 19 Lipca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Łóżeczka turystyczne, Torby dla dzieci, Przewodniki, mapy, książki i Torby na laptopa.