Mogę kupić bilety last-minute na lotnisku?

Witam,
czy jest możliwość biletów last-minute na lotnisku? Czy mogę je jedynie znaleźć w biurach podróży?

Odpowiedzi (2)

0

W zależności od lotniska, ale generalnie trzeba przyjąć, że można kupić bilet na samolot na stanowiskach linii. Tylko obowiązuje w większości przypadków zasada, iż taki bilet będzie drogi. Można w internecie spotkać się z radami, że przyjedź na lotnisko z torbą i poleć tam gdzie będzie najtaniej, tylko w większości przypadków ta zasada działa na charterach.

0

tak
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Limoges.

Jeżeli wybierasz się do Francji, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Katowic do Marsylii lub tanie loty z Warszawy do Paryża.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Poznania do Marsylii i z Warszawy do Marsylii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety z Katowic, Okazje z Polski do 100 zł, tanie bilety z Lizbony do Warszawy, loty z Poznania do Paryża, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Limoges 07 19 Lipca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Ręczniki, Saszetki i portfele, Na prezent i Walizki twarde małe.