Treść główna

Czy osoba posiadająca Wizz Discount Club może zarezerwować lot w niższej cenie dla innej osoby?

Odpowiedzi (2)

0
Posiadam członkostwo Standard, czyli mogę zrobić rezerwację ze zniżką dla siebie i dla jeszcze jednej osoby. Co w przypadku jeśli zarezerwuję lot dla mnie i dla dwóch innych osób lecących ze mną? Czy jedna z osób towarzyszących będzie mieć zniżkę a druga nie czy nikt nie otrzyma zniżki, ewentualnie tylko ja jako właściciel konta z WDC? Jak to jest przy opcji Standard przy rezerwacji osób 1+2 lub 1+3?
0
Tak, ale właściciel członkostwa musi kupić bilet również dla siebie. Nie musi on stawić się na lotnisku ale musi zapłacić za drugi bilet. Posiadając członkostwo typu Standard można kupić bilet 1 osobie dodatkowej a przy członkostwie typu Grupa osób dodatkowych może być maksymalnie 5.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Citibreak w słonecznej Andaluzji! Lot i noclegi w Maladze w cenie!529 Sprawdź Czerwcowy weekend w Neapolu! Tanie loty i noclegi oraz pyszne śniadania w stolicy pizzy!721 Sprawdź Tam czeka na Ciebie słońce i piękne plaże! Którą wyspę wybierzesz? 30 ofert od 217 Sprawdź Spełnij swoje marzenia o Karaibach. Dominikana w opcji all inclusive – świetny resort przy plaży6466 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa