Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

czy warto rezerwować miejsce w ryanair?

Odpowiedzi 10

0
Nikomu nie radzę, zapłacisz a rayan i tak może posadzić cię gdzie chce. Pieniedzy nie oddadzą bo to złodziejska firma
0
A jak leci się we troje(żona, mąż i dziecko) to jak są posadzeni, obok siebie czy porozsadzani po całym samolocie?
0
nie ma sensu
0
Nie warto. Ja leciałam już kilkukrotnie i nawet bez rezerwacji miejsca dostawaliśmy z chłopakiem miejsca obok siebie.
0
Nie warto lepiej zaoszczędzić pieniądze na następny lot.
0
nie ma sensu, chyba że ktoś bardzo ceni sobie miejsce przy oknie. rezerwacja automatycznie wybiera miejsca nie przy oknie i dla większej ilości osób koło siebie. W przypadku dwóch osób będą to w pierwszej kolejności miejsce przy przejściu i sąsiednie, a już dla 3 osób jest szansa na jedno przy oknie.
0
Wg mnie nie ma sensu rezerwować miejsca w Ryanair, no chyba że zależy Ci na jakimś super miejscu. Szkoda kasy.
0
zależy, jak długi jest lot. ja nigdy nie rezerwowałam, ale tak to prawda, jeśli kupuje się dwa bilety na raz, zwykle osoby są posadzone koło siebie :)
0
Jeśli kupisz bilet dla dwóch osób, to automat zwykle przydziela miejsca obok siebie, choć czasem zdarzało mi się siedzieć osobno. Jeśli zależy Ci na konkretnym miejscu (więcej miejsca na nogi, siedzenie z przodu samolotu, blisko wyjścia, przy oknie itd.), to warto. Ale ja tego nie robię, bo mi nie zależy gdzie będę siedzieć. Niektórzy też rezerwują miejsce, żeby być bliżej wyjścia i szybciej wysiąść z samolotu, ale jeśli autobus odwozi na terminal, to i tak wszyscy będą razem w autobusie. Dla mnie nie warto.
0
ja nigdy nie rezerwowalam, a zawsze siedzialam obok mojego towarzysza podrozy - tak z autimatu przydzielili :)a przyznam ze tych lotow juz bylo dosc sporo :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź