Treść główna

czy warto rezerwować miejsce w ryanair?

Odpowiedzi (9)

0
ja nigdy nie rezerwowalam, a zawsze siedzialam obok mojego towarzysza podrozy - tak z autimatu przydzielili :)a przyznam ze tych lotow juz bylo dosc sporo :)
0
A jak leci się we troje(żona, mąż i dziecko) to jak są posadzeni, obok siebie czy porozsadzani po całym samolocie?
0
Jeśli kupisz bilet dla dwóch osób, to automat zwykle przydziela miejsca obok siebie, choć czasem zdarzało mi się siedzieć osobno. Jeśli zależy Ci na konkretnym miejscu (więcej miejsca na nogi, siedzenie z przodu samolotu, blisko wyjścia, przy oknie itd.), to warto. Ale ja tego nie robię, bo mi nie zależy gdzie będę siedzieć. Niektórzy też rezerwują miejsce, żeby być bliżej wyjścia i szybciej wysiąść z samolotu, ale jeśli autobus odwozi na terminal, to i tak wszyscy będą razem w autobusie. Dla mnie nie warto.
0
zależy, jak długi jest lot. ja nigdy nie rezerwowałam, ale tak to prawda, jeśli kupuje się dwa bilety na raz, zwykle osoby są posadzone koło siebie :)
0
Wg mnie nie ma sensu rezerwować miejsca w Ryanair, no chyba że zależy Ci na jakimś super miejscu. Szkoda kasy.
0
nie ma sensu, chyba że ktoś bardzo ceni sobie miejsce przy oknie. rezerwacja automatycznie wybiera miejsca nie przy oknie i dla większej ilości osób koło siebie. W przypadku dwóch osób będą to w pierwszej kolejności miejsce przy przejściu i sąsiednie, a już dla 3 osób jest szansa na jedno przy oknie.
0
nie ma sensu
0
Nie warto lepiej zaoszczędzić pieniądze na następny lot.
0
Nie warto. Ja leciałam już kilkukrotnie i nawet bez rezerwacji miejsca dostawaliśmy z chłopakiem miejsca obok siebie.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Boże Ciało w Kazimierzu Dolnym. Rewelacyjny hotel z widokiem na Wisłę0 ofert od Sprawdź Chorwacja na koniec lata! Słoneczny tydzień w świetnej cenie!896 Sprawdź Wakacje na słonecznym Korfu! Tydzień z przelotami i noclegami!950 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1641 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa