Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę zabrać psa do samolotu?

Odpowiedzi 5

0
Czy w czasie pandemi mogę przewieźć 2 pieski w kabinie samolotu kąkretnie zMajorki do Polski
0
to zalezy od linii
0
Tylko niektóre linie lotnicze zezwalają na przewóz zwierząt w samolocie. Wyjątek stanowi pies przewodnik, towarzyszący osobie niewidomej. Warunki przewozu są ściśle określone w regulaminach każdej linii lotniczej. Na pokładzie LOT -u zwierzęta muszą odbyć całą podróż w pojemnikach odpowiednich do ich wagi i rozmiarów. Waga zwierzęcia, wraz z pojemnikiem, przewożonego w kabinie pasażerskiej, nie może przekroczyć 8 kg. W przypadku lotów do Wielkiej Brytanii – przewóz zwierząt odbywa się wyłącznie drogą cargo. W samolotach SAS przewóz zwierząt, takich jak psy czy koty wymaga indywidualnej zgody przewoźnika. Najlepiej sprawdzić na stronie przewoźnika.
0
Może w tym artykule znajdziesz info jakich ci trzeba http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/2753-jak-wyglada-przewoz-psa-samolotem.html :)
0
Hej Kasiu, wszystko zależy jakimi liniami lecisz i jak długi ma być twój lot. Wygląda na to, że tanie linie (Ryanair, Wizzair)nie zezwalają na przewóz psów za wyjątkiem psów przewodników. Natomiast regularne linie (Lufthansa, SAS, LOT) dają taką możliwość pod pewnymi warunkami. Myślę, że najlepiej jest sprawdzić to bezpośrednio u przewoźnika. Powodzenia:)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź