Treść strony

Treść główna

Czy mogę lecieć z drutami w nodze?

Czy jeżeli przeszłam operację nogi i mam w niej wstawione metalowe szyny to nie będzie problemów na bramce? A jeżeli będą to czy powinnam zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza?

Odpowiedzi 17

0
Czeka mnie operacjia zespolenia ręki drutem kirszneta V kości po złamaniu A wylot mamy 9.06 .22 czy nie bedzie problemu ? Na lotnisku bo niewiem czy przejdę przez bramkę?
0
Oczywiście
0
tak
0
oczywiscie
0
możesz jak najbardziej
0
tak, można
0
Nie ma problemu żebyś leciała, weź tylko zaświadczenie od lekarza o przebyciu operacji i że masz druty w nodze.
0
Nie ma żadnego probolemu:)
0
Zgadzam się z innymi. Nie powinno być żadnych problemów, ale dla pewności warto mieć ze sobą dokumentację zabiegu.
0
Możesz, nie stanowi to żadnego problemu. Jeżeli masz jakieś obawy warto wcześniej poinformować o "problemie" i po sprawie. Wtedy może będą chcieli Cię dokładniej sprawdzić ale co to za problem :) Można zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza ale nie jest to konieczne.
1
Mój tata ma taką szynę i śruby i nie było nigdy problemu. Jeśli cokolwiek ci zapiszczy(a może to być czasem część od buta, stanika itp) to najwyżej cię sprawdzą na uboczu i zobaczą, że nic tam nie chowasz= puszczą wolno ;)
0
mozesz
0
Wszystko zależy od tego, z jakiego metalu zrobione są druty i od czułości bramki. Jeśli bramka zapiszczy, wystarczy wyjaśnisz jaka jest sprawa, sprawdzą Cię przenośnym wykrywaczem i trochę obmacają. Zaświadczenie od lekarza może się przydać, ale raczej nie jest potrzebne.
0
Zaświadczenie możesz mieć, ale nie jest ono konieczne. Najlepiej od razu uprzedzić celników, chociaż nie zawsze takie śruby zostaną wykryte przy przejściu przez bramkę. Jeśli będą jakieś wątpliwości to osoba taka zostanie poddana dokładniejszej kontroli i sprawdzona za pomocą przenośnego wykrywacza metali. Myślę, że obługa lotniska jest przygotowana na takie sytusacje i nie powinno być z tym większych prolblemów.
1
Przetestowałam na sobie, że na lotnisku nie ma problemu z metalami w kościach o ile uprzedzi się celników. Wiem też, że nie zawsze wszczep pika. Moze zależy to od bramki?
0
Też tak uważam...
1
Możesz,leciałem z drutami w ręce i bez problemu. Na bramkach bezpieczeństwa uprzedzisz, że masz druty i mogą bardziej dokładnie zbadać twoją nogę. Zaświadczenie nie jest wymagane, ale zawsze warto mieć bo to jakieś potwierdzenie twojego zabiegu.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend na pięknej i słonecznej Malcie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu!1078 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 70 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 74 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji30 ofert od 172 Sprawdź