Treść główna

Czy mogę lecieć z drutami w nodze?

Czy jeżeli przeszłam operację nogi i mam w niej wstawione metalowe szyny to nie będzie problemów na bramce? A jeżeli będą to czy powinnam zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza?

Odpowiedzi (16)

0
Oczywiście
0
tak
0
oczywiscie
0
możesz jak najbardziej
0
tak, można
0
Nie ma problemu żebyś leciała, weź tylko zaświadczenie od lekarza o przebyciu operacji i że masz druty w nodze.
0
Nie ma żadnego probolemu:)
0
Zgadzam się z innymi. Nie powinno być żadnych problemów, ale dla pewności warto mieć ze sobą dokumentację zabiegu.
0
Możesz, nie stanowi to żadnego problemu. Jeżeli masz jakieś obawy warto wcześniej poinformować o "problemie" i po sprawie. Wtedy może będą chcieli Cię dokładniej sprawdzić ale co to za problem :) Można zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza ale nie jest to konieczne.
1
Mój tata ma taką szynę i śruby i nie było nigdy problemu. Jeśli cokolwiek ci zapiszczy(a może to być czasem część od buta, stanika itp) to najwyżej cię sprawdzą na uboczu i zobaczą, że nic tam nie chowasz= puszczą wolno ;)
0
mozesz
0
Wszystko zależy od tego, z jakiego metalu zrobione są druty i od czułości bramki. Jeśli bramka zapiszczy, wystarczy wyjaśnisz jaka jest sprawa, sprawdzą Cię przenośnym wykrywaczem i trochę obmacają. Zaświadczenie od lekarza może się przydać, ale raczej nie jest potrzebne.
0
Zaświadczenie możesz mieć, ale nie jest ono konieczne. Najlepiej od razu uprzedzić celników, chociaż nie zawsze takie śruby zostaną wykryte przy przejściu przez bramkę. Jeśli będą jakieś wątpliwości to osoba taka zostanie poddana dokładniejszej kontroli i sprawdzona za pomocą przenośnego wykrywacza metali. Myślę, że obługa lotniska jest przygotowana na takie sytusacje i nie powinno być z tym większych prolblemów.
1
Przetestowałam na sobie, że na lotnisku nie ma problemu z metalami w kościach o ile uprzedzi się celników. Wiem też, że nie zawsze wszczep pika. Moze zależy to od bramki?
0
Też tak uważam...
1
Możesz,leciałem z drutami w ręce i bez problemu. Na bramkach bezpieczeństwa uprzedzisz, że masz druty i mogą bardziej dokładnie zbadać twoją nogę. Zaświadczenie nie jest wymagane, ale zawsze warto mieć bo to jakieś potwierdzenie twojego zabiegu.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Urlop na pięknej i słonecznej Malcie! 423 Sprawdź Urlop na Majorce! W cenie przeloty i noclegi w fajnym hotelu przy plaży629 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 30 ofert od 38 Sprawdź Słoneczny urlop na Teneryfie w 4* hotelu z basenem2063 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa