Treść główna

Czy mogę lecieć z drutami w nodze?

Czy jeżeli przeszłam operację nogi i mam w niej wstawione metalowe szyny to nie będzie problemów na bramce? A jeżeli będą to czy powinnam zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza?

Odpowiedzi (16)

1
Mój tata ma taką szynę i śruby i nie było nigdy problemu. Jeśli cokolwiek ci zapiszczy(a może to być czasem część od buta, stanika itp) to najwyżej cię sprawdzą na uboczu i zobaczą, że nic tam nie chowasz= puszczą wolno ;)
1
Możesz,leciałem z drutami w ręce i bez problemu. Na bramkach bezpieczeństwa uprzedzisz, że masz druty i mogą bardziej dokładnie zbadać twoją nogę. Zaświadczenie nie jest wymagane, ale zawsze warto mieć bo to jakieś potwierdzenie twojego zabiegu.
1
Przetestowałam na sobie, że na lotnisku nie ma problemu z metalami w kościach o ile uprzedzi się celników. Wiem też, że nie zawsze wszczep pika. Moze zależy to od bramki?
0
możesz jak najbardziej
0
oczywiscie
0
Też tak uważam...
0
Możesz, nie stanowi to żadnego problemu. Jeżeli masz jakieś obawy warto wcześniej poinformować o "problemie" i po sprawie. Wtedy może będą chcieli Cię dokładniej sprawdzić ale co to za problem :) Można zabrać jakieś zaświadczenie od lekarza ale nie jest to konieczne.
0
Nie ma żadnego probolemu:)
0
Zgadzam się z innymi. Nie powinno być żadnych problemów, ale dla pewności warto mieć ze sobą dokumentację zabiegu.
0
tak
0
Zaświadczenie możesz mieć, ale nie jest ono konieczne. Najlepiej od razu uprzedzić celników, chociaż nie zawsze takie śruby zostaną wykryte przy przejściu przez bramkę. Jeśli będą jakieś wątpliwości to osoba taka zostanie poddana dokładniejszej kontroli i sprawdzona za pomocą przenośnego wykrywacza metali. Myślę, że obługa lotniska jest przygotowana na takie sytusacje i nie powinno być z tym większych prolblemów.
0
Wszystko zależy od tego, z jakiego metalu zrobione są druty i od czułości bramki. Jeśli bramka zapiszczy, wystarczy wyjaśnisz jaka jest sprawa, sprawdzą Cię przenośnym wykrywaczem i trochę obmacają. Zaświadczenie od lekarza może się przydać, ale raczej nie jest potrzebne.
0
mozesz
0
Nie ma problemu żebyś leciała, weź tylko zaświadczenie od lekarza o przebyciu operacji i że masz druty w nodze.
0
tak, można
0
Oczywiście
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Weekend w bajkowym Alberobello! Przeloty, apartament i auto!571 Sprawdź Nieziemskie krajobrazy Portugalii! Tydzień w Lagos w świetnej cenie za loty, auto i noclegi!1182 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 27 ofert od 62 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 19 ofert od 180 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa