Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy można lecieć samolotem z aparatem ortodontycznym?

Pierwszy raz zabieramy córkę na wakacje. Będziemy podróżować samolotem. Mam może troszkę głupie pytanie, ale bardzo boimy się, ponieważ nasza córka nosi aparat na zębach. Czy to nie będzie jakiś problem na bramce? Boimy się jakiś nieprzyjemności zwłaszcza w drodze powrotnej.

Odpowiedzi 14

0
tak!
0
Można
0
Śmiało bez ryzyka, dużo ludzi nosi aparaty i nie ma największych problemow na bramkach
0
Oczywiście ze tak ;)
0
Co najwyżej ,,zapiszczy" na bramce, sprawdzą czy nie ma nic w kieszeniach itd i puszczą ją dalej ;) nie powinno być najmniejszych kłopotów!
0

Ja mam aparat. W tym roku leciałam na Kretę i nie było żadnych problemów - nic nie pikało. Przed wyjazdem konsultowałam się z moim ortodontą i już on mnie uspokoił.

0
Można spokojnie :) 
0
Oczywiście,że aparat nie jest żadnym problemem,bardzo wiele osoób go ma a mimo to nie stanowi on przyczyny nielatania :)Nawet gdyby zapikało na bramce ,to spokojnie - "kontrolerzy" już wiedzą na co mają zwracać uwagę :) 
0
Możecie spokojnie lecieć i nie jest to żaden problem, szczególnie na bramce. Zresztą sprawa bardzo prosta przecież do wyjaśnienia, nawet gdyby coś zapikało :-) Lećcie i bawcie się dobrze.
0
Aparat ortodontyczny z reguły nie wywołuje "pikania". Nawet jeśli, co jest mało prawdopodobne, to córka zostanie dodatkowo sprawdzona przez ochroniarza, lecz będzie to również rutynowa kontrola. Nie ma powodu do obaw!
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 115 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 115 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 345 Sprawdź