Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co jeśli nie zdążę na odprawę?

Co się stanie, jeśli nie zdążę na odprawę? Przepadnie mi bilet? Pieniądze zostaną zwrócone czy przepadną?

Odpowiedzi 8

0
przepadnie
0
przepadną
0
Bilet przepada
0
Zależy z jakiego powodu spóźnisz się na samolot. Jeżeli masz lot łączony na jednym bilecie i spóźnisz się ponieważ wcześniejszy samolot miał opóźnienie to możesz liczyć na pomoc linii, która doprowadziła do opóźnienia i ona powinna dostarczyć Ciebie do punktu docelowego.
0
Jak spóźnisz się na odprawę to jesteś niestety "w plecy" z kasą za bilet. Zawsze można przebukować al eto dodatkowa kasa. Raz widziałem jak kobieta spóźniła się na odprawę do Dublina na Ryanaira i powiedziano jej że jak zapłaci bodajże 20-40 euro to Ją wpuszczą. Na początku mówiła po angielsku ale jak się dowiedziała ile ma zapłacić to nagle okazało się że to Polka, ot mały szpan. Zawsze jak lecę to daję sobie 1 godz. w zapasie tak na wszelki wypadek jakby coś wypadło w drodze na lotnisko. Jak to mówią lepiej dźwigać niż ścigać.
0
Jeśli spóźnisz się na odprawę, obsługa nie wpuści Cię na pokład, nawet jeśli posiadasz bilet. Zgodnie z regulaminem większości linii lotniczych, jeśli spóźnisz się do odprawy, Twój bilet zostanie anulowany. Ale np. pasażerowie Linii Ryanair jeśli spóźnią się na odprawę, ale przyjdą przed odlotem samolotu przy stanowisku odpraw mogą przebukować - za dodatkową opłatą - bilet na inny lot. Natomiast, jeśli się spóźnisz na odprawę przesiadając się z samolotu do samolotu to przewoźnik odpowiedzialny za spóźnienie pomoże Ci dolecieć na miejsce.
0
Bilet przepadnie....
0
Niestety w takim przypadku bilet przepada. Niektóre linie lotnicze czekają jeszcze przez krótki czas na spóźnialskich pasażerów, ale nie ma na to reguły. Najlepiej przybyć na lotnisko z dużym wyprzedzeniem. Ja staram się być ok. 1,5 do 2 godzin wcześniej.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź