Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy poradzę sobie na odprawie za granicą nie znając angielskiego?

Odpowiedzi 20

0
nie ma obowiązku znania języków , w takim przypadku to celnicy mają tłumacza lub muszą znaleść go
0
  Nic się nie martw, jak będziesz wiedzieć jak to mniej więcej wygląda poradzisz sobie nie tylko w PL  
0
spokojnie
0
na luzie ;)
0
Tak, ale warto się nauczyć kilku podstawowych zdań i słówek, żeby czuć się pewniej :)
0
Koniec języka za przewodnika. Dasz radę, najwyżej sie tubylcy powkurzają tak jak było to ze mną w ZEA, miałem stanąć w jednym miejscu i patrzeć się w kamerę po kilku razach Pani nie wytrzymała i kazała mi iść do innego stanowiska. Zawsze ktoś się znajdzie z Polski, mam nadzieję ze Ci pomoże.
0
Powiem tak różne lotniska, różne kraje, różne sytuacje. Ja spotkałam się z taką sytuacją kiedy to celnik nie chciał przepuścić osoby która nie znała kompletnie języka i nawet będąc ze znajomymi którzy ten język znali musiała odpowiadać za siebie. 
0
Pewnie, że tak! Odprawa na każdym lotnisku wygląda niemal identycznie, poza tym wokół pełno różnorakich tabliczek i informacji obrazkowych
0
Dasz radę!:)
0
Z reguły nie ma potrzeby rozmowy z obsługą, ale jeśli masz chwilę to warto prześledzić podstawowe rozmówki dla własnego spokoju (np. co jak zgubisz się/bagaż itp?). Są jednak wyjątki np. w Izraelu musiałam wypełniać całą ankietę po angielsku. 
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!20 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź