Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Na lotnisku każdy musi przejść kontrolę osobistą?

Odpowiedzi 7

0
Kontrolę bezpieczeństwa musi przejść każdy, nie ma tutaj wyjątku. Natomiast kontrola osobista już nie dotyczy wszystkich.
0
nie każdy
0
Tak jest
0
Mam wrażenie, że w swoim pytaniu zawarłaś słowa "kontrola osobista" a nie "kontrola bezpieczeństwa", którą przechodzi każdy. Kontrolę osobistą przechodzą tylko nieliczne osoby, które jakimś kluczem zostają wybrane z ogółu podróżnych. Może to być np. osoba zachowująca się nienaturalnie, wyglądająca na zdenerwowaną lub taka na temat, której otrzymano tzw. "cynk" lub po prostu wybrana losowo. Ostatnio jak leciałam do Dublina zostałam skierowana do takiej kontroli po tym jak po moim przejściu zadzwoniła bramka. Kazano mi zdjąć buty i zostałam "obmacana" i tyle. W skrajnych przypadkach kontrola/rewizja osobista może być bardzo dokładna.
0
Na każdym lotnisku w świecie każdy musi się poddać kontroli bezpieczeństwa. Nawet pracownicy lotnisk przechodzą codziennie przez kontrolę bezpieczeństwa i nie ważne na jakim stanowisku pracują. To wszystko dotyczy sie nawet Prezesów, Dyżurnych Portu, itd. Nawet VIP-y przechodzą tę procedurę.
0
tak, nie ma wyjątków:)
0
Tak każdy jest sprawdzany na bramkach bezpieczeństwa.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź