Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę wnieść na pokład samolotu własny alkohol?

Myślicie, że mogę wnieść na pokład własny alkohol? Czy raczej nie?

Odpowiedzi 18

0
Co jest dziwne . Nie możesz wziasc z sobą pollitra wódki ale możesz ją nabyć na lotnisku . Roznica jest taka ze jesna butelkę nie możesz wzorzec do torby ale kiedy przejdziesz bramkę to i dwie możesz włożyć.
0
Jedynie małe butelki    
0
Akceptowane są tylko napoje w butelkach nie przekraczających 100ml, dotyczy to zarówno alkoholu. Jeśli jednak chcesz mieć alkohol w butelce o większej pojemności, to możesz taki nabyć w duty free i wtedy na pokład samolotu możesz go wnieść w bagażu podręcznym. 
0
tak
0
jedynie male butelki
0
tylko ten który kupisz na bezcłowej ;) 
0
W przypadku płynów obowiązuje max. pojemność 100ml, jednak alkohol dostępny jest w strefie bezcłowej w "nieograniczonych" pojemnościach 
0
Możesz wnieść ten, który kupisz na strefie bezcłowej na lotnisku
0
Mimo zabrania małych buteleczek 100ml pamiętajmy o tym że ich suma nie może przekraczać 1 litra. Ale jak wiadomo są wyjątki czyli nie zawsze to sprawdzają.
0
Na pokład możesz wnieść jedynie alkohol zakupiony na lotnisku w strefie bezcłowej. Ewentualnie możesz wnieść swój alkohol w pojemniku nie większym niż 100ml, inaczej nie przejdzie przez kontrolę bezpieczeństwa.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 9 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!25 ofert od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY8 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź