Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy można lecieć samolotem pod wpływem alkoholu?

Mam bardzo ciekawe pytanie. Byłem kiedyś świadkiem, jak pasażer nie został wpuszczony na pokład, ponieważ załoga stwierdziła, że jest on "pijany". Rozumiem, że może być zakaz spożywania alkoholu podczas lotu, ale mogą zrobić coś takiego?? Dodam, że pasażer nie zachowywał się agresywnie, po prostu widać było, że "jest w dobrym humorze".

Odpowiedzi 20

0
Też się zgadzam z tym że wszystko zależy od sytuacji i portu odlotu. Wsiadając do samolotu z Las Vegas można sie upić samymi wyziewami innych pasażerów ;)
0
Zależy od tego jak się zachowujesz
0
tak 
0
zazwyczaj
0
Wszystko zależy od tego jak dama osoba się zachowuje. Powiem jednak szczerze, że ja wolę, że ktoś zostanie na lotnisku, niż gdyby później miał szaleć na pokładzie samolotu. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak dana osoba się zachowa.
0
lecieć można ale nie zawsze wypada - a jak już nie ma wyjścia to trzeba się odpowiednio zachowywać.
0
Jeśli tuż przed lotem zauważyli, że jest on pijany to raczej znaczy, że musiał się w jakiś podejrzany sposób zachowywać bądź wypowiadać bo na wejściu nikt nikogo alkomatem nie sprawdza. Faktem jest za to, iż dużo osób na pokonanie strachu ,,chlapnie" sobie kieliszek przed wylotem. Jednak raczej po jednym kieliszku wina czy wódki nikt nie zachowuje sie na tyle podejrzanie by wzbudzić czujność obsługi. ;)
0
Każdy coś tam "dziabie" jak ma problemy latając samolotem. Tak wiec jeden kieliszek nie zaszkodzi, ale już upicie się może słono kosztowac
0
Jeśli zachowanie nie wzbudza zastrzeżeń i nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony pasażera - tak można
0
Jeżeli osoba nie zachowuje źle, to nie ma zakazu, ale jak zagraża innym to może jej zostać odmówione wejscie..
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 9 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!26 ofert od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY8 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź