Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


1
Ocena

Odpowiedzi (9)

2
Ocena
Tomo odpowiedział(a) 3 lat temu
Linie lotnicze SAS: Małe instrumenty muzyczne mogą być przewożone na pokładzie samolotu pod warunkiem, że nie przekraczają wymiarów 55x40x23 cm oraz ważą mniej niż 8 kg. Instrument jest wtedy traktowany jako bagaż podręczny. Na pokładzie samolotu można przewieźć także wiolonczelę, dla której należy wykupić dodatkowe miejsce. Pozostałe instrumenty przewożone są w luku bagażowym. Lecąc Ryanairem Gitary, skrzypce i podobne instrumenty muzyczne, które chcemy przewieźć na pokładzie samolotu wymagają rezerwacji dodatkowego miejsca. W Wizzar: Bagaż specjalny, czyli przedmioty delikatne lub nieporęczne, a także instrumenty muzyczne mogą być przewożone na pokładzie samolotu, jednak jeśli nie mieszczą się w schowkach lub pod fotelem musi być dla nich wykupione dodatkowe miejsce według stawki dla osoby dorosłej. W EasyJet: Za przewóz instrumentów muzycznych zapłacimy 120 PLN za sztukę w przypadku, gdy opłatę uiścimy podczas rezerwacji lub 150 PLN, gdy opłatę wniesiemy na lotnisku. PLL LOT: Informacji o przewozie innych nietypowych przedmiotów, jak instrumenty muzyczne czy przedmioty łatwo tłukące się, udziela biuro rezerwacji oraz agenci LOTu.
0
Ocena
Melania odpowiedział(a) rok temu
można zadzwonić do linii lotniczej i spytać o usługę dodania bagażu niestandardowego
0
Ocena
Wioletta odpowiedział(a) rok temu
SAS
0
Ocena
Ewa odpowiedział(a) rok temu
Jako bagaż podręczny liniami SAS, ale musi spełniać wymogi bagażu podręcznego. Innymi liniami za dodatkową opłatą.
0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 2 lat temu
SAS :)
0
Ocena
Martyna odpowiedział(a) 2 lat temu
prawie w każdej linii można, kwestia doczytania regulaminu konkretnej linii czy można to wziąć jako zwykły bagaż czy ,,specjalny" :) 
0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) rok temu
sas
0
Ocena
Ola Suszka odpowiedział(a) 2 lat temu
SAS dopuszcza wzięcie instrumentów na pokład samolotu jako bagaż podręczny do 8 kg i wymiarów 55x40x23 cm
0
Ocena
Andrzej odpowiedział(a) rok temu
SAS

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Gdańska, z Warszawy do Barcelony i, połączeń lotniczych z Warszawy do Sheffield.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na południe, połączenia z Warszawy do Los Angeles, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyczki, Poduszki/zagłówki podróżne, Torby dla dzieci i Przewodniki, mapy, książki.