Treść główna

czy można zabrać do bagażu podręcznego golarkę elektryczną?

Czy do bagażu podręcznego można zabrać golarkę elektryczną i maszynki jednorazowe?

Odpowiedzi (11)

0
Pewnie że tak.
0
wydaje mi sie ze tak  
0
Przewoźnikami maszynki jednorazowe i nie było problemów. Ale najlepiej z osłonka ;)  
-1
Maszynki jednorazowe możemy mieć w bagażu podręcznym, natomiast odsłonięte golarki i ostrza tylko w bagażu rejestrowanym.
0
Można zabrać golarki elektryczne oraz maszynki jednorazowe do bagażu podręcznego. Problem byłby z brzytwą ponieważ będzie potraktowana jak ostre i niebezpieczne narzędzie.
0
Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz kraju do jakiego się udajemy, poniższa lista ma charakter wyłącznie podglądowy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego, jak i rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Jeśli chodzi o golarki i ostrza to wg mnie nie możemy mieć w bagażu podręcznym, zaś maszynki jednorazowe owszem możemy.
0
tak
0
tak
0
tak
0
tak
0
Można przewozić, ale w razie wątpliwości zalecam kontakt z linią lotniczą.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Afrykańskie safari w Kenii! 2 tygodnie w świetnej cenie lotów i noclegów!2250 Sprawdź Tydzień w Gruzji! Tanie loty i noclegi na Zakaukaziu!574 Sprawdź San Francisco na majówkę w bardzo dobrej cenie!1636 Sprawdź Nowy Jork na wyciągnięcie ręki! Tanie loty z Berlina923 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa