Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę mieć dwa bagaże podręczne?

Torebki nie będą przekraczać dopuszczalnej wagi

Odpowiedzi 11

0
to zależy od linii
0
Musisz  dowiedzieć się w liniach lotniczych 
0
Wszystko zależy od tego jakimi liniami lotniczymi się podróżuje. Zazwyczaj jednak obowiązuje jeden bagaż podręczny (w podstawowym bilecie/taryfie), dlatego jeżeli chcemy wziąć plecak i np. futerał, warto te dwie rzeczy połączyć, związać i traktować jako jeden bagaż.
0
Zależy od linii lotniczej i wykupionej taryfy.
0
Ja mam zawsze podreczny i torebkę(dużych rozmairow) i zawsze jest ok:)
1
Z reguły bagaż podręczny= jeden pakunek obojętnie czy to torebka czy etui aparatu czy plecak. jeśli masz 2 torebki nie przekraczające dopuszczalnej wagi i rozmiaru to możesz je po prostu jakoś sprytnie złączyć żeby się nikt nie czepiał ;) Niestety w większości lini za większy lub kolejny bagaż trzeba dopłacać.
0
Z reguły każdy przewoźnik ma swoje wytyczne. Najsurowsze są tanie linie lotnicze. Azatyckie tanie linie Air Asia nie przywiązują wagi można mieć laptopa torbę, torebkę ect.
0
Wszystko zależy od linii lotniczych. Najlepiej poczytać informacje na stronie internetowej przewoźnika.
0
zawsze należy dowiadywać sie w liniach lotniczych- każda ma jakies swoje zasady. W Ryanairze teraz mozna mieć oprócz bagazu podrecznego jeszcze jeden mały:)
0
Jak zdecydujesz się na lot konkretną linią to na ich stronie powinnaś znaleźć wszyskie informacje na temat limitów jeśli chodzi o bagaż podręczny. Jeśli masz problem to polecam stronę: http://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/bilety-lotnicze/bagaz/bagaz-wymiary-i-waga na której możesz sprawdzić dopuszczalne wymiary i ograniczenia wagowe różnych linii.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź