Treść główna

Czy do bagażu podręcznego mogę zabrać namiot?

Chcę zabrać do bagażu podręcznego namiot z rurkami (taki samo-rozkładający się). Lecę z Ryanair

Odpowiedzi (11)

0

a co z metalowymi zakonczeniam rurek??? nie przyczepią sie na lotnisku?  Lece z Gdanska do Norwegii

0
Tak,ale bez ostrych elementów  
0
mozna tylko bez sledzi  
0
Można bez ostrych elementow jak np śledzie
0
Dokładnie tak. Możesz zabrać ze sobą namiot, który nie będzie posiadał ostrych elementów, metalowych. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę fakt wymiarów tego namiotu. Jeżeli nie jest on sporych rozmiarów, to bez problemu można go mieć w bagażu podręcznym.
0
Jak tylko się zmieści to tak, oprócz rzeczy metalowych
0
Mówiąc ostrych mam na myśli np. śledzie
0
Można,jednak bez ostrych elementów
0
mały namiocik, bez metalowych elementów przejdzie:)
0
można mały, który się zmieści w bagażu podręcznym !
2
Z tego co wiem, to można jeśli nie będzie w stelażu ostrych elementów. Śledzi ani szpilek od namiotu niestety nie możemy zabrać do bagażu podręcznego, gdyż znajdują się one na liście przedmiotów zakazanych do takiego transportu, ponieważ zostały zakwalifikowane jako „Przedmioty o ostrych końcach lub ostrych krawędziach”. Ponadto rurki nie powinny mieć ostrych zakończeń i krawędzi, a także nie powinny być stworzone z materiału mogącego wzbudzić podejrzenia poprzez swój ciężar oraz sprawianie wrażenia niebezpiecznego narzędzia. Dodatkowo rurki nie powinny przekraczać długości dopuszczalnej przez linie, którymi podróżujemy (Wizzair mały bagaż 43 cm, Wizzair duży bagaż 56 cm, Ryanair 55 cm, easyJet 50 cm)
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Czerwcowy weekend w Neapolu! Tanie loty i noclegi oraz pyszne śniadania w stolicy pizzy!721 Sprawdź Odpoczynek na Wyspach Kanaryjskich! Lot i noclegi w świetnej cenie!944 Sprawdź Tam czeka na Ciebie słońce i piękne plaże! Którą wyspę wybierzesz? 30 ofert od 212 Sprawdź Kreta all inclusive w dobrej cenie!1388 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa