Treść główna

Czy do bagażu podręcznego mogę zabrać namiot?

Chcę zabrać do bagażu podręcznego namiot z rurkami (taki samo-rozkładający się). Lecę z Ryanair

Odpowiedzi (11)

2
Z tego co wiem, to można jeśli nie będzie w stelażu ostrych elementów. Śledzi ani szpilek od namiotu niestety nie możemy zabrać do bagażu podręcznego, gdyż znajdują się one na liście przedmiotów zakazanych do takiego transportu, ponieważ zostały zakwalifikowane jako „Przedmioty o ostrych końcach lub ostrych krawędziach”. Ponadto rurki nie powinny mieć ostrych zakończeń i krawędzi, a także nie powinny być stworzone z materiału mogącego wzbudzić podejrzenia poprzez swój ciężar oraz sprawianie wrażenia niebezpiecznego narzędzia. Dodatkowo rurki nie powinny przekraczać długości dopuszczalnej przez linie, którymi podróżujemy (Wizzair mały bagaż 43 cm, Wizzair duży bagaż 56 cm, Ryanair 55 cm, easyJet 50 cm)
0
Jak tylko się zmieści to tak, oprócz rzeczy metalowych
0
Tak,ale bez ostrych elementów  
0
można mały, który się zmieści w bagażu podręcznym !
0
mozna tylko bez sledzi  
0
Dokładnie tak. Możesz zabrać ze sobą namiot, który nie będzie posiadał ostrych elementów, metalowych. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę fakt wymiarów tego namiotu. Jeżeli nie jest on sporych rozmiarów, to bez problemu można go mieć w bagażu podręcznym.
0
mały namiocik, bez metalowych elementów przejdzie:)
0
Można bez ostrych elementow jak np śledzie
0

a co z metalowymi zakonczeniam rurek??? nie przyczepią sie na lotnisku?  Lece z Gdanska do Norwegii

0
Można,jednak bez ostrych elementów
0
Mówiąc ostrych mam na myśli np. śledzie
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Luksusowy dwór, malowniczo wkomponowany w panoramę tatrzańskich szczytów na weekend0 ofert od Sprawdź Sierpniowy weekend nad polskim morzem w 4* hotelu spa – 300 metrów od plaży0 ofert od Sprawdź Weekend w bajkowym Alberobello! Przeloty, apartament i auto!576 Sprawdź Wspaniałe wakacje na Cyprze! Przeloty i 3* hotel w cenie!914 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa