Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy można używać laptopa w samolocie?

Jakie urządzenia elektroniczne można wnosić do samolotu? Chciałabym bardzo zabrać ze sobą mój laptop (nie notebook, a laptop). Jeśli tak, czy są tam gniazdka, do których można podłączyć urządzenie?

Odpowiedzi 9

0
Ja nie widziałam gniazdek, ale wiem że przed startem i lądowaniem trzeba wyłączyć laptopa
0
Możesz swobodnie korzystać z urządzeń elektronicznych byle tylko były w trybach offline
0
Można używac,a niestety gniazdek nie widziałam.
0
Tak
0
Można wnieść praktycznie wszystkie tego typu urządzenia, ale nie można korzystać z sieci (tryb samolotowy) i podczas startu/lądowania czy innych wyjątkowych sytuacji trzeba schować laptopa na ten czas.
0
Możemy korzystać zgodnie z odpowiednią procedura.
0
Na pokład samolotu możemy wnieść i korzystać z urządzeń takich, jak: iPod, Tablet, Smartphone, Czytnik e-booków, Odtwarzacz MP3,Przenośny odtwarzacz DVD, Laptop o ile zostaną przełączone na tryb „sa-molot/offlin. W czasie startu i lądowania nie można używać żadnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, dopiero po osiągnięciu odpowiedniej wysokości, gdy usłyszymy komunikat o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Nie widziałam na pokładzie samolotu gniazdek, do których można byłoby podłączyć ww. urządzenia.
1
Wnieść można, ale zabraniają z korzystania z nich podczas startu i lądowania samolotu.
0
Być może są w droższych liniach, ale w tych tanich na pewno nie ma takiego udogodnienia.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź