Treść główna

Czy można używać laptopa w samolocie?

Jakie urządzenia elektroniczne można wnosić do samolotu? Chciałabym bardzo zabrać ze sobą mój laptop (nie notebook, a laptop). Jeśli tak, czy są tam gniazdka, do których można podłączyć urządzenie?

Odpowiedzi (9)

0
Ja nie widziałam gniazdek, ale wiem że przed startem i lądowaniem trzeba wyłączyć laptopa
0
Możesz swobodnie korzystać z urządzeń elektronicznych byle tylko były w trybach offline
0
Można używac,a niestety gniazdek nie widziałam.
0
Tak
0
Można wnieść praktycznie wszystkie tego typu urządzenia, ale nie można korzystać z sieci (tryb samolotowy) i podczas startu/lądowania czy innych wyjątkowych sytuacji trzeba schować laptopa na ten czas.
0
Możemy korzystać zgodnie z odpowiednią procedura.
0
Na pokład samolotu możemy wnieść i korzystać z urządzeń takich, jak: iPod, Tablet, Smartphone, Czytnik e-booków, Odtwarzacz MP3,Przenośny odtwarzacz DVD, Laptop o ile zostaną przełączone na tryb „sa-molot/offlin. W czasie startu i lądowania nie można używać żadnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, dopiero po osiągnięciu odpowiedniej wysokości, gdy usłyszymy komunikat o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Nie widziałam na pokładzie samolotu gniazdek, do których można byłoby podłączyć ww. urządzenia.
1
Wnieść można, ale zabraniają z korzystania z nich podczas startu i lądowania samolotu.
0
Być może są w droższych liniach, ale w tych tanich na pewno nie ma takiego udogodnienia.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Spędź tydzień w raju! Bali z przelotami i noclegami!2835 Sprawdź Rajskie Malediwy czekają! Tygodniowy urlop w raju w świetnej cenie! 3095 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 7 ofert od 52 Sprawdź Bajeczny tydzień all inclusive w fenomenalnej cenie! 930 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa