Nagłówek strony

Treść główna

czy można lecieć samolotem bez paszportu?

Czy można lecieć samolotem bez paszportu tylko z załóżmy dowodem osobistym? Czy paszport jest konieczny i w jakie rejony świata ?

Odpowiedzi (13)

1
Uniwersalnym dokumentem w czasie podróży jest paszport. Podróżując do krajów w strefie Schengen (Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, a także Norwegia, Islandia, Liechtenstein i Szwajcaria) wystarczającym dokumentem podróżnym jest dowód osobisty. Dodatkowo, może być potrzebna wiza - co należy sprawdzić odpowiednio wcześnie przed wyjazdem.
0
Lecę do Mediolanu czy wystarczy mi dowód jako dokument tożsamości
0
Czy mój chłopak który ma ukończone 17lat może lecieć do Grecji/Albanii z moimi rodzicami wyłącznie na dowodzie osobistym?
0
Sandra odpowiedział(a) 13 godzin temu: Czy mój chłopak który ma ukończone 17lat może lecieć do Grecji/Albanii z moimi rodzicami wyłącznie na dowodzie osobistym? Tak wystarczy jeśli chłopak będzie miał swój dowód osobisty
0
Nie potrzebujesz paszportu, o ile poruszasz się w obrębie strefy Schengen. Polacy mogą na samym dowodzie mogą wyjechać jeszcze do kilku innych państw, np. do Czarnogóry.
0
Tak, w strefie Schengen
0
czy do Szwajcarii leciec mozna tylko na paszport?
0
Do Szwajcarii wystarczy paszport
0
a czy lecąc do Bułgarii, wystarczy dowód?
0
Lecąc do Bułgarii wystarczy dowód - http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/bulgaria
0
Jeśli poruszasz się w strefie Schengen, nie potrzebujesz paszportu. Wystarczy wówczas tylko dowód osobisty.
0
Mój paszport stracił ważność mam wystawiony zastępczy w Szwecji.czy na tym dokumencie będę mógł wrócić spowrotem
0
mam śródlądowanie we Lwowie, czy musze mieć paszport jak docelowy lot jest do Danii
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Ten kraj Cię oczaruje! Przeloty i noclegi na Islandii w dobrej cenie!1406 Sprawdź Bardzo tani wypad na Korfu! Przeloty, noclegi blisko plaży i auto!612 Sprawdź Zapierająca dech w piersiach Tajlandia za mniej niż myślisz!1305 Sprawdź HIT San Francisco w megacenie!777 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Barcelony, z Krakowa do Paryża i połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty na Okęcie, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Wycieczki, Pakiety w listopadzie, Pakiety w styczniu, tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot.