Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Martyna zapytał(a) 3 lat temu

czy można lecieć samolotem bez paszportu?

Czy można lecieć samolotem bez paszportu tylko z załóżmy dowodem osobistym? Czy paszport jest konieczny i w jakie rejony świata ?
Odpowiedz

Odpowiedzi (9)

1
Ocena
Ewa odpowiedział(a) 3 lat temu
Uniwersalnym dokumentem w czasie podróży jest paszport. Podróżując do krajów w strefie Schengen (Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, a także Norwegia, Islandia, Liechtenstein i Szwajcaria) wystarczającym dokumentem podróżnym jest dowód osobisty. Dodatkowo, może być potrzebna wiza - co należy sprawdzić odpowiednio wcześnie przed wyjazdem.
0
Ocena
Karolina odpowiedział(a) 8 miesiecy temu
Lecę do Mediolanu czy wystarczy mi dowód jako dokument tożsamości
0
Ocena
Sandra odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Czy mój chłopak który ma ukończone 17lat może lecieć do Grecji/Albanii z moimi rodzicami wyłącznie na dowodzie osobistym?
0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Sandra odpowiedział(a) 13 godzin temu: Czy mój chłopak który ma ukończone 17lat może lecieć do Grecji/Albanii z moimi rodzicami wyłącznie na dowodzie osobistym? Tak wystarczy jeśli chłopak będzie miał swój dowód osobisty
0
Ocena
SylwiaB odpowiedział(a) 2 lat temu
Nie potrzebujesz paszportu, o ile poruszasz się w obrębie strefy Schengen. Polacy mogą na samym dowodzie mogą wyjechać jeszcze do kilku innych państw, np. do Czarnogóry.
0
Ocena
Mirek odpowiedział(a) 2 lat temu
Tak, w strefie Schengen
0
Ocena
Ania odpowiedział(a) rok temu
a czy lecąc do Bułgarii, wystarczy dowód?
0
Ocena
Kasia odpowiedział(a) rok temu
Lecąc do Bułgarii wystarczy dowód - http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/bulgaria
0
Ocena
Monika odpowiedział(a) 2 lat temu
Jeśli poruszasz się w strefie Schengen, nie potrzebujesz paszportu. Wystarczy wówczas tylko dowód osobisty.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Barcelony, z Krakowa do Paryża i, połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Wycieczki, Pakiety w listopadzie, Pakiety w styczniu, bilety lotnicze Warszawa Modlin Frankfurt, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Łóżeczka turystyczne, Plecaki biznesowe i Torby sportowe.