Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy na lotnisku można palić e-papierosa?

Czy tylko w wyznaczonej strefie dla palących?

Odpowiedzi 9

0
pewnie tak
0
Nie!  
0
Lepiej spytać obsługi lub zobaczyć w regulaminie lotniska. Na wielu lotniskach e-papierosy są już zakazane, można jednak je palić w miejscach dla palaczy, więc spokojnie można go zabrać ze sobą i się nie stresować, bo gdzieś na pewno będzie można zapalić.
0
Na lotnisku o ile nie ma zakazu można zapalić e-papierosa, lecz w samolocie to już nie przejdzie.
0
Wszystko zależy od regulacji wewnętrznych danego lotniska. Najlepszy sposób to po prostu zapytać by nie narazić się na kłopoty. W Wielkiej Brytanii większość lotnisk wysyła palaczy (zwykłych i e-papierosów) do wyznaczonej strefy. Warto wiedzieć, że bodajże w 2015 r. Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego wprowadziła zakaz przewożenia e-papierosów w bagażu rejestrowanym (można je przewozić tylko w bagażu podręcznym - ze względów bezpieczeństwa).
0
pewnie można :)
0
E-papieros nie jest jeszcze wszędzie uwzględniony w procedurach, dlatego też trzeba sprawdzać jak wygląda sprawa na każdym konkretnym lotnisku.
0
Ostatnio bardzo często do zakazu palenia włączone są e-papierosy. Najlepiej zapytać się obsługi lotniska, czy można ich używać. Jeśli nie to myślę, że pokierują Cię do miejsca, w którym palenie jest dozwolone (oczywiście jeśli na danym lotnisku jest wyznaczona taka strefa).
0
Myślę, że tak choć na różnych lotniskach może być różnie.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź