Treść strony

Treść główna

Czy w samolocie mogę kupić coś do jedzenia i picia?

Odpowiedzi 16

0
tak:)
0
Tak
0
Oczywiście że tak, ale ceny powalają z nóg, np. Ciabatta z szynką 16 zł. W liniach Emirates jedzenie i picie w cenie.
0
Tak,można,niekiedy są trochę droższe ale zawsze mozliwoc jest.
0
tak, możesz
0
Tak, możesz kupić coś do jedzenia i picia na pokładzie samolotu. W droższych liniach w cenie biletu mamy posiłek, można wybrać sobie go według swojej diety (może być wegetariański lub bezglutenowy). Można oprócz tego kupić jakieś przekąski i coś do picia. 
0
oczywiście że można
0

Tak, oczywiście na pokładzie samolotu można kupić różne przekąski, posiłki i napoje. 

0

Oczywiscie,niektore linii w momencie kiedy chcesz kupic wode serwuja ja za darmo:)

0
tak, zawsze możesz sobie coś kupić.
0
tak możesz
0
Owszem. W tanich liniach typu Ryanair czy Wizzair stewardessa z reguły sprzedaje tego typu przekąski czy napoje. W droższych liniach typu LOT oferują Ci coś w cenie biletu typu batonik z możliwością zakupu innych rzeczy a na lotach długo dystansowych w cenie biletu masz już ciepły obiad, przekąski i napój.
0
W tanich liniach można kupowć, w tradycyjnych w większości masz w cenie
0
Tak, jak najbardziej  na pokładzie samolotu można sobie kupić różne przekąski i napoje.
0
Tak
1
Wszystkie linie maja w swojej ofercie możliwość kupienia przekąsek i napoi. W ofercie znajduje się woda, soki, napoje gazowane, gorące napoje. Przekąski to najczęściej kanapki, słodycze, słone przekąski, zupki instant. Należ pamiętać, że zakupy na pokładzie zawsze są droższe niż te kupione w normalnym sklepie.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend na pięknej i słonecznej Malcie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu!1078 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 70 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 74 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji30 ofert od 172 Sprawdź